Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Olympus SP-560 UZ VS Panasonic Lumix DMC-FZ8
Автор: nikiv   
Дата:   31-03-08 17:57

Е хора ясно е че разбирате повече. Да кажем че много се чудя м/у тези 2 играчки. [smilie11] [smilie11] [smilie11] Питането ми е коя да си купя. Разлика в цената почти няма (60лв., което не е най-важното)Въпросът ми е за 600-700 кой апарат си заслужава. Като цена-качество и снимане.... МНОГО ще съм Ви благодарен ако ми помогнете и дадете съвет.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus SP-560 UZ VS Panasonic Lumix DMC-FZ8
Автор: surg   
Дата:   31-03-08 19:12

стрикно избягвай олитата от серия 5хх, просто не са добри въпреки многото числа по и за тях....
Панасоника е много по добър в крайна сметка

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus SP-560 UZ VS Panasonic Lumix DMC-FZ8
Автор: Виан   
Дата:   31-03-08 19:57

Вземи Fujifilm FinePix S8000 fd страхотно попадение е !

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus SP-560 UZ VS Panasonic Lumix DMC-FZ8
Автор: digitalgab   
Дата:   31-03-08 20:43

Какви стриктни експерти само.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus SP-560 UZ VS Panasonic Lumix DMC-FZ8
Автор: chicken   
Дата:   31-03-08 23:20

толкова нещо се изписа по форумите и аз така и не разбрах в крайна сметка с какво точно този панасоник е по- добър от точно това оли. имах 510, сега съм с 560 и го сменям само за нещо с огледало, най-вероятно пак оли. не съм доволен от 560то но не защото е по-зле от панасоника а просто защото всички от този клас са зле. за да изпреваря въпроса, да, снимал съм и с панасоник, само за фз 50 мога да кажа нещо по-хубаво

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus SP-560 UZ VS Panasonic Lumix DMC-FZ8
Автор: nikiv   
Дата:   02-04-08 11:15

Пичове не съм разбирач просто поснимвам чат пат. Ясно ми е че няма да взема нещо много Хай за 700кинта но поне да не се прееба. А факт е че 10 човека 15мнения. Сега първо много ми хареса олито но ми се струва бавно а този зум е почти неизползваем (или аз така си мисля).Пана е - та сега съм за него. А и др. от щатите ще ми излезне много по евтино но проблема с гаранцията малко ме плаши... Да кажем че се водя от това .Ставнаявам ги тук http://www.dpreview.com/reviews/ . за пана има по-добри неща ...

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus SP-560 UZ VS Panasonic Lumix DMC-FZ8
Автор: mguergov   
Дата:   02-04-08 23:39

nikiv, в dpreview хубави неща пише за панасоник и канон (олимпус явно не са си платили :)
Ето ти линкове от steves-digicams.
http://www.steves-digicams.com/2007_reviews/olympus_sp560.html

http://www.steves-digicams.com/2007_reviews/fz8.html

А най-важното е да хванеш да ги пробваш сам :)


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »