Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Променя ли Ви форума?
Автор: snoopoff   
Дата:   15-01-08 22:45

Вече се чувствам нов човек! [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Променя ли Ви форума?
Автор: drex   
Дата:   15-01-08 22:54

Автор: Danhill
Дата: 15-01-08 17:54

не става въпрос за снимки които преди време много сте си харесвали а сега виждате безбройните минуси които преди не сте забелязвали

има ли пред НЕ-то запетайка или няма, че така много двусмислено!!! .. в крайна сметка нищо не разбрах от писаното !!!
може би пък това е въпроса :

Обаче не ми отговори на въпроса дали той така се харесва повече на снимката

Предполагам, че питаш дали се харесване на снимките, които си правим или си заличаваме дефекти с фотошопа... ама само предполагам ...

П.С. Смени заглавието на темата..



Публикацията е редактирана (15-01-08 22:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Променя ли Ви форума?
Автор: Danhill   
Дата:   16-01-08 10:14

ами drex аз примерно преди година харесвах цветничките неща ама сега откривам и в монохромните красота (не въздействие) значи може би ... нещо се променя и докъде ще стигне?

Отговори на това съобщение
 Re: Променя ли Ви форума?
Автор: boink   
Дата:   16-01-08 14:09

започнах да разглеждам доста по-старите снимките на топ изпълнителите и много повече се забалявам отколкото преди.

Отговори на това съобщение
 Re: Променя ли Ви форума?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   16-01-08 14:28

ми промени ме да
понаучих се как се щтрака на зелено квадратче и вече не ми е интересно да си качвам снимките тук. ФФ ми е нещо като махленския сайт за простотийки.

[smilie21]

ПП: забравих да спомена приятелствата, които завързах
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Променя ли Ви форума?
Автор: Malicious   
Дата:   17-01-08 02:56

И мен ме промени. Промени ми погледа. Сега все не мога да си харесам снимките[smilie5]
Покрай тази промяна ми промени и финансовото състояние, олекнах с някой друг лев[smilie18]

Danhill , няма редовен посетител на форума който да не се е променил - неизбежно е! Но от това само печелим [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Променя ли Ви форума?
Автор: cade   
Дата:   17-01-08 03:33


ако твърде много гледаш в бездната... [smilie19] по-добре не [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Променя ли Ви форума?
Автор: solo5   
Дата:   17-01-08 03:54

аз не съм се променил, все същия съм си [ezik]
в смисъл, ако съм се променил не е от форума, а от времето [smilie25]



Публикацията е редактирана (17-01-08 03:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Променя ли Ви форума?
Автор: acklay   
Дата:   17-01-08 09:16

От почти година се ровя тука - чета, разглеждам снимки..В тая връзка много ме промени форума.Навремето си мислех, че за хубава снимка е нужно само да оцелиш блендата и скоростта [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Променя ли Ви форума?
Автор: _OmegaTransFer_   
Дата:   17-01-08 09:29

Копи-пейст Иво Зафиров:)[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Променя ли Ви форума?
Автор: papy33   
Дата:   17-01-08 09:53

Чета редовно форума от повече от година, и забелязвам, че и тук нещата се променят динамично!
Напълно съм съгласен с Иво Зафиров, че ФФ се превърна в нещо "като махленския сайт за простотийки", където всеки бръщолеви каквото му падне, а дали нещата са му ясни, е без значение. Важното е лаф да става!
Да, ама не!
Така авторитета на ФФ силно се понижава, и е нормално не малка част от хората да не изпитват удоволствие да публикуват снимките си тук, а да търсят по-спокойни и сериозни сайтове за целта.

Отдело от всичко това, е че ФФ до толкова промени, някой автори, без нито една качена снимка, че в жаланието си да покажат, колко са в час с нещата и колко им е уникален <цифрака> изпълват 95% от постовете по темите и не търпят ничие различно мнение.
Така отказаха голяма част от уважаващите себе си членове на ФФ да пишат!
Остава да се надявам, че нещата ще се оправят! [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Променя ли Ви форума?
Автор: Malicious   
Дата:   17-01-08 10:45

Махленски сайт за простотийки? Ако е такъв, не го ли докараха до това положение хората на които "нещата са им ясни"? Постоянно съм свидетел как тези хора отговарят с подигравка на въпросите на незнаещите начинаещи. Какво отношение тогава може да очакват отсреща? И какви смислени постове?
Целия проблем според мене се състои в това, че ФФ вече е доста популярен сред любителската аудитория и това дразни хората които се имат за доайени на форума. Естествено е когато има голямо разнообразие на възгледи и идеи да има и повече противоречия /а и повече изпростявания/. Абдикацията е най-лесния и най-неудачния начин човек да се справи с проблема. Много е лесно да се критикува. Като нещо не ви харесва опитайте се да го промените вместо да го изоставите. В противен случай най-много да бъде създадено друго алтернативно място подобно на ФФ, което след 2-3 години неминуемо ще е в същото положение.
Независимо дали човек само чете, пише или разглежда, фото-форума го променя, дори той да не желае това. И не приемайте дова дословно. Човек се променя постоянно. ФФ е един от факторите които тласкат промените в една или друга посока. За мене лично посоката е положителна.

Поздрави!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »