Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Обектив
Автор: djart   
Дата:   12-01-08 18:40

Здравейте, можете ли да ми помогнете в следния избор на телеобектив Tamron AF 55-200mm f/4-5.6 Di II Macro LD
Tamron AF 70-300mm F/4-5.6 Di LD Macro
Sigma 70-300mm f/4-5.6 DG Macro
Sigma 70-300mm f/4-5.6 APO DG Macro
Каква информация бихте ми дали за тях ?
начинаещ съм със зуумовете.. ще го ползвам за птчички и други животинки.. голям процент ще го ползвам за движещи се обекти, ако бихте ми дали съвет към кой обектив да се насоча. Снимам с канон 350Д, до колкото бях прочел като инфо, че сигмата след 200мм не е рязка, докато тамрона е по-остър.
Благодаря.

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив
Автор: hotsnail   
Дата:   12-01-08 19:38

Еми аз мога да ти кажа че сигмата 70-300 АПО е хубава за парите си. Има ревю на първа страница погледни го.

Има много дискусии за този обектив. П повода съм качил снимки в следния албум. (ако ползваш лупата в горния десен ъгъл или свалиш снимките може да ги видиш на 100% както излизат от апарата.)

http://picasaweb.google.com/karaatanasov/70300?authkey=YM84EukXQhY


За другите не мога да кажа много. 70-300 без апо май има осезателни компромиси с картинката.

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив
Автор: djart   
Дата:   13-01-08 11:57

благодаря, бях чел и преди това ревю, някаква информация за останалите от списака ако има добри на канон в този клас можете да предложите нещо.[smilie24] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив
Автор: djart   
Дата:   14-01-08 19:53

[smilie25] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив
Автор: asahi   
Дата:   14-01-08 19:58

Добри на канон в този клас...
Има добри, има и отлични. "Този клас" като цени ли го разбираш или като оптични параметри?

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив
Автор: djart   
Дата:   14-01-08 20:57

Асаши в ценовият клас

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив
Автор: Lyubomir   
Дата:   14-01-08 21:01

Тамрона е по-рязък от сигмата и по-добри отзиви има за него.
http://www.photozone.de/all-tests



Отговори на това съобщение
 Re: Обектив
Автор: Cyclops   
Дата:   14-01-08 21:02

Ориентирай се към Сигма АПО! Аз тоз обектив го имам и съм доволен! Малко е бавен с фокуса, ама те другите не са по-бързи! за тези пари тоз е най-добър! На старо като го вземеш - берекет!!!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив
Автор: Cyclops   
Дата:   14-01-08 21:05

Любко, те отзивите са едно, ама опита - друго! Първия Тамрон добър, ама само 200 мм!
За тез пари - това!

П.С. виж мааалко по-горе!

ППС Той моя е за Минолта, ама те разликите в байонета не се отразяват на оптиката!
[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив
Автор: aleksi_alev   
Дата:   15-01-08 00:37

Tamron [smilie24]

Потърси с търсачката на форума мнение на samara, който твърди че именно обективът Sigma 70-300mm f/4-5.6 APO DG Macro с 350Д е зле!

Успех!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »