Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Откраднат Nikon Coolpix P5100
Автор: ildalina   
Дата:   20-12-07 14:41

Здравейте,

Съжалявам, че е такъв първият ми пост тук, но съм отчаяна.

На 18 декември в района на хотел "Плиска" или в автобус 280 (посока Студентски град) от чантата ми беше откраднат Nikon Coolpix P5100.

Номерът на апарата е 40425441. Беше в чантичка Case Logic, SD карта - Memorex 2GB.

Който го е взел или ще се опита да го продаде, или ще търси зарядно за батерията (или и двете).

Малко се замотахме, но смятаме днес да подадем и жалба в полицията.

Моля, ако някой отнякъде получи информация за такъв апарат, да се свърже с мен на e-mail ts.kostova@gmail.com или на мобилния на приятеля ми 0898 677 993 (Светлин Вановски).

Благодаря ви предварително!


Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат Nikon P5100
Автор: ALBIREO   
Дата:   20-12-07 14:43

"Малко се замотахме, но смятаме днес да подадем и жалба в полицията."
Успех [smilie24]
Кажи после какво са ти отговорили от полицията.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат Nikon P5100
Автор: otkata   
Дата:   20-12-07 14:43

ръчичките да им изсъхнат [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат Nikon Coolpix P5100
Автор: ildalina   
Дата:   20-12-07 14:47

Вчера бяхме в 1во РПУ, но от там ни препратиха към 7мо, защото в този район разбрах за кражбата.



Публикацията е редактирана (20-12-07 14:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат Nikon Coolpix P5100
Автор: ALBIREO   
Дата:   20-12-07 14:53

От там най-вероятно ще ти кажат, че нищо не могат да направят и ще те насочат към чешмата за студена вода. Поне така си мисля. Ако е друго - изненадайме, ще бъде приятно.

Пожеланията за крадците са ясни [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат Nikon Coolpix P5100
Автор: PeterPAN   
Дата:   20-12-07 17:53

Ми скоро гледах обява в базара или дата.бг за такъв апарат, но не обърнах внимание!

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат Nikon Coolpix P5100
Автор: ivanov_id   
Дата:   20-12-07 18:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат Nikon Coolpix P5100
Автор: ildalina   
Дата:   20-12-07 22:23

ALBIREO, горе-долу позна. Опитаха се да ме убедят, че нямало смисъл, край, няма да се намери. Ако било телефон, имало шанс, но щом е фотоапарат - нулев.

Е, не ме разубедиха да си подам жалбата - в крайна сметка ми обърнаха внимание, помогнаха ми да си напиша обясненията. Утре ще си взема входящия номер. Чудя се колко ли ще се размърдат, особено в това празнично време.

PeterPAN, ако успееш да се сетиш къде си видял обявата, ще съм ти страшно благодарна - аз търсих безуспешно и на двете места.

Опитвам се да не се ядосвам много, ама - трудно. Успяхме да й се порадваме на машинката само 2-3 седмици. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат Nikon Coolpix P5100
Автор: Breach   
Дата:   20-12-07 22:46

> Опитаха се да ме убедят, че нямало смисъл, край, няма да се намери. Ако било телефон, имало шанс, но щом е фотоапарат - нулев.

Ей такова отношение на полицията е безкрайно тъпо!! Факт е, че надали ще си вдигнат малкия пръст да търсят конкретно твоя фотоапарат, поне могат да ти го спестят в прав текст (и не им прави грам чест да ти кажат едва ли не, да преглътнеш и забравиш). НО. Рутинно се правят арести на джебчии и други апаши и в процеса на следствието се правят обиски и се намират крадени вещи. Така че, ако техниката се намери има малък шанс да установят, че е твоя ако си обявила модел и сериен номер. Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат Nikon Coolpix P5100
Автор: vga   
Дата:   20-12-07 22:50

ами какво правят те според мен-при акция, като нахлуят в някой набелязан апартамент намират определен брой откраднати неща. тези неща за които има жалби се връщат на собствениците и така. не виждам как може да се намери апарат ако някой си го носи в чантата примерно ил ие продаден веднага на някой... не искам да те отчайвам де, просто така си мисля че работи полицията.успех все пак!

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат Nikon Coolpix P5100
Автор: PeterPAN   
Дата:   21-12-07 09:04

Прерових сега обявите в форумс.дата.бг но не открих нищо, все пак преглеждах на бързо, най старат обява е от 13.12.2007, помоли модераторите да потърсят в по старите обяви.

обяви

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат Nikon Coolpix P5100
Автор: ildalina   
Дата:   21-12-07 11:58

> Рутинно се правят арести на джебчии и други апаши и в процеса на следствието се правят обиски и се намират крадени вещи. Така че, ако техниката се намери има малък шанс да установят, че е твоя ако си обявила модел и сериен номер

> ами какво правят те според мен-при акция, като нахлуят в някой набелязан апартамент намират определен брой откраднати неща. тези неща за които има жалби се връщат на собствениците и така.


На това разчитам - ако не бях подала жалба (дала съм им точен модел, сериен номер с копие от гаранционната карта), при подобна ситуация няма как да ми го върнат. Или ако аз самата попадна на него в някоя заложна къща примерно, няма да има какво да направя.
Иначе съм наясно, че няма да вложат много сили, за да го издирят.

PeterPAN, мен ме интересуват обявите от 18-ти нататък. Мерси за помощта.

Изобщо мерси на всички за подкрепата - боли малко по-малко, като знам, че някой ми разбира болката. Добре, че е старият ми боен другар (Konica Minolta DiMAGE Z3), та няма да се побъркам по празниците.

PS В бързината в поста съм сбъркала модела на SD картата - не е Memorex, a Digitex



Публикацията е редактирана (21-12-07 12:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат Nikon Coolpix P5100
Автор: milen   
Дата:   21-12-07 13:58

Преди няколко седмици ни разбиха апартамента- резултата изтарашен гардероб- целия преровен и взета малка сума пари. Друго не са докоснали- нищо! А има компютър двд телевизор и лентовия ми апарат. Чудехме се дали да подаваме жалба за такава малка кражба. Е, все пак подадохме. Полицаите бяха доста коректни- дойдоха 1 сурия народ и написахме жалба. Казаха че има смисъл от такова нещо. Казаха също че това е 3-4 случай за деня- абсолютно идентичен!
Друг случай- на мои познати им рабиха апартамента малко след нашия- откраднати малко пари, дигитална сапунерка и тфт монитор почти чисто нов. Няколко дни по късно са хванали крадците и мисля са им върнали монитора. Та явно понякога се случват чудеса!

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат Nikon Coolpix P5100
Автор: exo99   
Дата:   21-12-07 14:06

Винаги има смисъл да се подаде жалба - иначе е като при тотото ако не пуснеш фиш.
[smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »