Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 HELP -- Canon 20D -Error 99
Автор: ivan_ivanoffff   
Дата:   20-12-07 09:42

Kajete kvo da pravq [smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: HELP -- Canon D20 -Error 99
Автор: mixmike   
Дата:   20-12-07 09:59

аз лично канон Д20 не съм виждал като модел, да не е някой инженерен семпъл[smilie19]
По същество - грешката я дава, когато обектива не контактува добре с тялото. Дали пиновете са замърсени или не се разбира по друг начин - незнам. Намери си грешката.

Инак не е лошо като си задаваш въпросите да описваш по-подробно (с какво стъкло, кога се получава и т.н.) И да пишеш на кирилица, щото тва си е уважение към тези дето четат и евентуално биха помогнали!

Отговори на това съобщение
 Re: HELP -- Canon D20 -Error 99
Автор: ivan_ivanoffff   
Дата:   20-12-07 10:58

mixmike...що си такъв заядлив ГЪЗ...на мене ми пуши главата...той се бЪзика тука. ако имаш нещо да ми кажеш по проблема ок. иначе си трай. Объркал съм при писането на модела.човешка грешка..или ти си безгрешен



Публикацията е редактирана (21-12-07 01:12)

Отговори на това съобщение
 Re: HELP -- Canon 20D -Error 99
Автор: milenmarinov   
Дата:   20-12-07 11:05

Смени картата....извади всички видове батерии..остави го малко да уветря.....и го рестартирай....не използвай старата карта повече.....!!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: HELP -- Canon 20D -Error 99
Автор: special_k   
Дата:   20-12-07 11:07

ми той "заядливия гъз" ти е казал... пробвай с друг обектив, почисти си контактите....

пише се "бЪзика"[smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »