Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: hose   
Дата:   16-12-07 10:52

[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: джъмбо   
Дата:   16-12-07 10:58

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] недей така бе
разлях си кафето

мен ако питаш.... това е мисията невъзможна 77
няма каталог със спонсори
почва се с познати и се разширява кръга

направи си разпечатка какво ще е на изложбата кои медии ще поканиш къде ще е разходи (да не помислят че искаш пари за себе си) каква е тяхната далавера....


гадна работа с една дума [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: hose   
Дата:   16-12-07 11:54

джъмбо - знам, веднъж вече минах по този път
но сега като че ли ми се изчерпаха възможностите...

иначе Министерството на културата ми предоставят зала Средец - за втори път, и това което мога да предложа е нещо като безплатен рекламен борд /витрина/ за 1 седмица в центъра на софия
така направихме и миналия път

а що се отнася за медиите - опита ми е доста горчив... ако нямаш наистина дебели връзки или не си платиш - въобще не се надявай на каквото и да е било медийно отразяване

и... да, знам че е мисията невъзможна, но поне си правя труда да опитам,...

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: exile   
Дата:   16-12-07 11:56

Медиите съкс... БТВ, например, за такива неща са много зле, жалка история...

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: джъмбо   
Дата:   16-12-07 12:19

една изложба реших да се подготвя.... тоне бе кратка биография къде какво как с кой и защо... то не бе какви планове за реклама имам
то не бе колко съм известен
то не бе......

и какво.... добре че ми подаха ръка от самсунг тогава......

иначе съм присъствал на куп "фотографски" изложби снимани с едва ли не с мобилен телефон НО открити от посланика на Белгия например в галерия на известна банка и цялата снобарска общност се изсилала и изкупила полю.... опа снимките за по 300-500 евро....[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: papi   
Дата:   16-12-07 12:33

аз спонсорирам изложби...

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: frenchev   
Дата:   16-12-07 12:35

ами и аз минах по този път. трудничко беше въпреки че моята изложба беше благотворителна. много хора ми подадоха ръка въпреки и с малки суми и така се събраха парите. аз лично тръгнах от фирма на фирма подред, никога не знаеш от къде ще изкочи зайчето. аз им предлагах медийна реклама в замяна и се получи донякъде, но все пак във варна в медиите е по лесно от колкото в софия. може да се опиташ да поканеш някоя влиятелна личност също, това доста помага и привлича както медии така и спонсори. аз искам да благодаря на Петьо Дилов, dilov във форума за подадената ми ръка тогава.


успех[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: hose   
Дата:   16-12-07 15:42

абсолютно джъмбо - така стоят нещата!!!
и то във всяка сфера

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: tycoon   
Дата:   16-12-07 16:07

Въобще не си търси спонсор.
Ако вярваш в това, което правиш дай от собствените си пари.

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: Пърпъла   
Дата:   16-12-07 16:11

Пич. Да не ме рзбереш погрешно само, само моля те:
Нали веднъш спомена че по произход имаш еврейска кръв. Ми твоите сънародници по света държат и парите и фотографския бизнес и галериите. Опитай да заинтерисуваш някоя галерия в Бг или по света. Имаш един плюс които другите намат. Успех с начинанието.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: solo5   
Дата:   16-12-07 16:14

едни от най-големи рекламодатели са мобилните оператори
пробвай при тях, може и да стане нещо

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: papi   
Дата:   16-12-07 16:18

аз мога да осигуря залата в която да си покажеш изложбата


АуБГ Благоевград

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: ivanov_id   
Дата:   16-12-07 16:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: hose   
Дата:   16-12-07 16:56

мерси за отзивите
хубаво е че някои хора още си мислят че евреите управляват света - съжалявам че трябва да ги разочаровам - но това е друга тема

още веднъж искам да кажа че вече съм написал проект и съм кандидатствал с него в Министерството на Културата, които го одобриха, и ми предоставят зала Средец - намира се на Стамболийски, в тяхната сграда
и както вече споменах преди 2 години там направих първата си изложба, по същия начин - с кандидатстване и одобрение и подкрепа от един приятел който тогава започваше бизнеса си - ето инфо www.formaislovo.info


и да, обмислям варианта сам да извадя парите, но все още обмислям и преценявам, не за друго ами както каза джъбмо - в крайна сметка файда няма... т.е. автора в наши дни винаги е на нула или минус... като тук не става дума само за пари - държа специално да подчертая това!!!! тъй като не съм алчен и не правя това за пари или с надеждата че ще забогатея - става дума и за това че подобни събития не те отвеждат на следващото стъпало от твоето лично развитие - оказва се че не ти дават повече възможности или перспективи за в бъдеще

това е тъжната ни реалност
мерси пак

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: japanese   
Дата:   16-12-07 17:05

ti ne beshe li rejisior ili gresha ? ako si sashtia prodaljavai s kinoto ne si gubi vremeto s izlojbi [smilie24] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: hose   
Дата:   16-12-07 17:12

japanese - ами да,... току що се дипломирах и се опитвам да задвижа и филмовите си проекти, което се оказва мисията невъзможна... но това е живота, какво да се прави, борим се

но и фотографията ми е страст, без да твърдя че съм професионалист
ако трябва да съм и напълно откровен - не очаквах да ме одобрят втори път - но пък не си заслужава да изпусна възможността, още повече че твърдят че много им е харесала концепцията

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: japanese   
Дата:   16-12-07 17:17

V Sfumato gledah tvoi film mnogo mi haresa[smilie24] ..ami uspeh :) ..no nezadgarbvai rejisurata [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: landstar   
Дата:   16-12-07 17:44

ХОСЕ - един акъл ще ти дам само: НЕ МИСЛИ ЗА ПАРИТЕ КОИТО НЕ ТИ СТИГАТ ВЕЧЕР, А СУТРИН!

Прочие, каква ти е темата на изложбата?
Профила ти е интересен, но доста разнороден?
И за какво спонсорство става дума? Какви разходи има?

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: hose   
Дата:   16-12-07 20:30

japanese - няма, мерси, но е трудно[smile]

landstar - и сутрин и вечер все си липсват парите [smilie5]

темата на изложбата е "Надписъ" - ще изложа около 30 снимки на смешни и невероятни надписи, които колекционирам от няколко години
идеята е да се получи нещо забавно, смешно
като същевременно това е отражение на неграмотността и обществото в което живеем

разходите както винаги са - вадене на копия, и сканиране, тъй като снимките са на лайка диапозитиви
в момента проверявам и колко ще струва една малка сценография, която искам да сложа отпред на витрината

и други малки разходи като печатане на надписи, обяви, покани... дреболии, част от които вече направих

има доста време до самата изложба - но се опитвам да направя предварителни проучвания и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: hose   
Дата:   17-12-07 10:22

а някой да дава филмов скенер под наем за 1 ден? от типа на куулсканите[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: mrge.org   
Дата:   17-12-07 13:59

виж тази обява за сканиране:
https://photo-forum.net/forum/read.php?f=46&i=26385&t=26385&phorum_uriauth=


Аз съм доволен.

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: simon   
Дата:   17-12-07 14:18

- Трябват ми пари.
- За какво са ви?
- За изложба.
- Хм, колко?
- 500
- Защо ги искате от мен?
- Защото вие ги имате а аз не.
(лек стрес в лицето на бизнесмена)
- Предложете ми нещо - възвърщаемост, реклама, въобще някакъв начин при които ще имам поне минимална полза...
- Моментално мога да ви излъжа, че това ще се случи, или че поне ще ви направя някаква реклама, но няма да го направя, казвам ви истината - на чиста загуба ще сте.
- Ами вижте, бих искал да ви помогна, но сега идват празници, приключваме финансовата година
(тук започва шикалкавенето, не забравяме че човека е в правото си да изтъкне цялата си насъбрана мъка, изслушваме го внимателно)

Да продължавам ли или ще можеш да довършиш разговора сам?[smile]



Публикацията е редактирана (17-12-07 14:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: landstar   
Дата:   17-12-07 15:27

Хосе - щом е за такава изложба - бягай при Фандъкова - зам. кметицата по културата, може да спретнете нещо по тая линия, те и без друго се чудят за какво да харчат пари.
Тури тема: "Нашио град".

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: stella77   
Дата:   17-12-07 15:53

Снимай ГОЛИИИИ жени !!![smilie5]
И спонсорите сами ще те потърсят !!![smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да намеря спонсор за фотоизложба?
Автор: hose   
Дата:   17-12-07 18:28

ясно, мерси

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »