Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Изложбата на Сашо...
Автор: special_k   
Дата:   13-12-07 15:09

ще е ячка[smile]

ето инфо:

На 16 декември, неделя, в 15 часа в галерия „Академия” на улица „Шипка” 1, в София, ще бъде открита фотоизложбата „Традиции”. Автор на фотографиите е Александър Михайлов – носител на наградата „Фоторепортер на годината” за 2006 г. на Съюза на българските журналисти. Изложените тридесет фотоса са част от авторския проект „Традиции”, който включва още представянето им и в други български градове, както и в Германия и Австрия. Експозицията показва някои от най-живописните фолклорни обичаи, практикувани в България. Сред тях са малко известните обреди в светилището на казълбашите Демирбаба Текке, кукерите, народните кушии за Тодоровден и др. Куратор на изложбата в София е Иво Хаджимишев. Проектът е подкрепен от Държавния културен институт към Министъра на външните работи. Планира се неговото представяне в чужбина през 2008 г. като част от европейската програма за отбелязване годината на междукултурния диалог. В началото на 2008 г. ще бъде издаден и двуезичен албум, съдържащ 150 фотографии, илюстриращи българското фолклорно многообразие.


[smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата на Сашо...
Автор: CanoniO   
Дата:   13-12-07 15:15

Тоз Иво Хаджимишев имам чувството, че ме преследва. Вече като си махна капачката на обектива, и очаквам Хаджимишев да изскочи от там.....

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата на Сашо...
Автор: dila   
Дата:   13-12-07 16:27

Браво На Сашо [smilie24] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] само Хаджимишев !!!??????? [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата на Сашо...
Автор: anjali   
Дата:   13-12-07 16:33

Аз пък имам няква покана за същата изложба, ама за 17ти, от 18:30..???[smilie8] [smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата на Сашо...
Автор: sasho   
Дата:   13-12-07 17:03

КАЛА МЕРСИ ЗА ТЕМАТА БАТЕ, Колеги чувстжаите се поканени да изпием по едно вино на откриването ВХОДА Е СВОБОДЕН!!! anjali - откриването е НЕДЕЛЯ на 16-ти ти си получила покана за друго и аз самия не знам защто го анонсират като откриване! Това еПИ АР на външно аз самия сигурно дори нйама да бъда. Истината е че на 17 има бал който В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ Е ОТКРИБАНЕ НА ИЗЛОЖБАТА

Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата на Сашо...
Автор: anjali   
Дата:   13-12-07 20:39

iasna rabota, mersi za poiasnenieto:)))


Отговори на това съобщение
 Re: Изложбата на Сашо...
Автор: special_k   
Дата:   16-12-07 12:18

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »