Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Трябва ми съвет за апарат.
Автор: ferma   
Дата:   12-12-07 13:04

Здравейте,

искам да ви помоля да ми дадете съвет до 300-320 лева какъв фото апарат мога да си взема? Не ми трява нещо за "прфесионална" фотография. Ами просто малък апарат, от тези тънките, да прави хубави сники и също така да се обосновете защо предпочитате него. Питам тука защото както много любители така и професионалисти и не искам да си взема нещо за , което после ще съжалявам. Благодаря предварително.[shtrak] С жената бяхме харесали BenQ E1000 обаче ни казаха, че не струвал ... и за това сега по-добре да питаме :D


Поздрави,
Алекс

Отговори на това съобщение
 Re: Трябва ми съвет за апарат.
Автор: ibex   
Дата:   12-12-07 13:32

http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=2&base=1&cat=46&to=320&start=0


разгледай на този линк, аз бих ти препоръчал Fujifilm F20, ама е refurbished, демек имало му е нещо, върнали са го на фуджи и те са го оправили [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Трябва ми съвет за апарат.
Автор: ferma   
Дата:   12-12-07 13:37

Благодаря за отговора. Разгледах ги ама са 2ра ръка? Иначе този F20 изглежда супер обаче чисто нов е 450 лева .. :/ търся нещо ново, и 300-320 лв.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Трябва ми съвет за апарат.
Автор: fitnesman   
Дата:   12-12-07 13:46

Споко, не са 2-ра ръка....Бих ти препоръчал Панасоника

Отговори на това съобщение
 Re: Трябва ми съвет за апарат.
Автор: Synthy   
Дата:   12-12-07 13:50

от павилиона кзааха друго за рефърбишед - снимано е, и е върнато (там по закона им 2 седмици след покупката можеш да го върнеш без обяснения). Не е ремонтирано, но и да е... все тая. Апарата е перфектен за тея пари :) Жената му се радва много, както и аз между другото... доста бързичко снима, като за такава малка играчка, а и има възможност за ръчен бял баланс. добра покупка

Отговори на това съобщение
 Re: Трябва ми съвет за апарат.
Автор: boreto   
Дата:   12-12-07 14:29

Апаратчетата не са поправяни. Нови са си. Връщани са. Капризи на клиентите...

F20 е супер апаратче. Миналия Дядо Коледа подари такова на дъщеря ми. Супер е. Трима мои колеги също си взеха от тях. Всичко е точно.

Отговори на това съобщение
 Re: Трябва ми съвет за апарат.
Автор: ferma   
Дата:   12-12-07 14:50

Еми изглежда страхотно,но .. на жената не и харесва как изглежта този F20 [smilie11] ... ще може ли нещо друго да ми препоръчате. Съжалявам за капризите [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Трябва ми съвет за апарат.
Автор: boreto   
Дата:   12-12-07 15:12

Еми за тези пари друго не препоръчвам. Напротив, гарантирам ти хвърляне парите на вятъра.
Единствено Canon A550(289лв.) бих ти позволил [smilie6](ха, ха... ако искаш разрешение, де...)


Отговори на това съобщение
 Re: Трябва ми съвет за апарат.
Автор: veskobongo   
Дата:   12-12-07 15:16

Fuji F20[shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Трябва ми съвет за апарат.
Автор: bouncer   
Дата:   12-12-07 15:21

Вземай жената и идете в магазина да си избере, иначе мисия НЕВЪЗМОЖНА[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Трябва ми съвет за апарат.
Автор: Avril   
Дата:   12-12-07 15:28

Ето този е чудесен апарат за тези пари!
http://www.photopavilion.com/?page=catalog&base=1&catalog=2&product=1274&show=additional


Снимки много имам с него, ако искаш да разгледаш.

Отговори на това съобщение
 Re: Трябва ми съвет за апарат.
Автор: boreto   
Дата:   12-12-07 16:07

Абе много му е малка матричката на този А460 - 1/3". На по-тъмничко му е кофти... Иначе съм съгласен, че на светло се представя добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Трябва ми съвет за апарат.
Автор: ferma   
Дата:   13-12-07 20:14

Много благодаря за информацията и мненията :D сега ще я фана зената да я разпитам кой и харесва и да зимаме [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Трябва ми съвет за апарат.
Автор: ПМ   
Дата:   13-12-07 20:52

Сравнение
Малко трудно се ориентирах в началото и май са поразменени местата на 2 таблици, ама има някакво инфо - жълтите са от по-евтинките [smilie3]

ТУК пък можеш да видиш за какво да внимаваш най-вече когато избираш

Успех [smile] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Трябва ми съвет за апарат.
Автор: apollo   
Дата:   13-12-07 21:08

Хайде и аз ще правя подарък... определено Nikon L10 ми се вижда добър вариант! Обаче едно нещо малко ме смущава - автоматичния избор на чувствителността/има ли ръчен избор или не... щото си е гадно/ [smilie11] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Трябва ми съвет за апарат.
Автор: ПМ   
Дата:   13-12-07 21:13

"Както повечето представители на L-серията, и L10 няма ръчен ISO контрол."

Аполо, виж ТОВА - доста текст са изписали като за Л10 [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Трябва ми съвет за апарат.
Автор: apollo   
Дата:   13-12-07 21:25

Всъщност добре е... като за момиче та да не се чуди при смяна на осветлението що са се омазали или нещо подобно [smilie10]

Пък и Никон [smilie24] [smilie3]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »