Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Винаги ми е било чудно
Автор: тьма   
Дата:   09-12-07 08:17

защо има толкова много потребители без нито една снимка - те имат ли право да гласуват?
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Винаги ми е било чудно
Автор: shadowhand   
Дата:   09-12-07 08:21

И циганите имат право да гласуват на изборите за кмет, парламент, президент...

Отговори на това съобщение
 Re: Винаги ми е било чудно
Автор: тьма   
Дата:   09-12-07 08:25

shadowhand , ако не можеш да отговориш, по-добре си мълчи[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Винаги ми е било чудно
Автор: J0R0   
Дата:   09-12-07 08:37

В конкурсите в последните няколко години не ги допускаме да гласуват.
Гласуват (в конкурсите) само хора преминали бариерата на "представяне" - сиреч, показали поне минимално отношение към снимането.

Иначе е въпрос на личен избор дали да постваш снимки, дали да търгуваш в базара, дали само да четеш или пишеш коментари или да се забавляваш в "клубен живот".

Отговори на това съобщение
 Re: Винаги ми е било чудно
Автор: shadowhand   
Дата:   09-12-07 08:40

тъма, мисля че ти отговорих напълно ясно и точно.

Отговори на това съобщение
 Re: Винаги ми е било чудно
Автор: тьма   
Дата:   09-12-07 08:56

отговори ми Жоро, за което съм му благодарна, макар и да остана едно Но, но за него ще питам на ухо, че пак ще ми се скарат[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Винаги ми е било чудно
Автор: ogimag   
Дата:   09-12-07 09:40

Друг е въпроса редно ли е да са равни по тежест гласовете на един такъв потребител и този на Жоро, Бони, Тъма, моя, на някой участвал в 5 изложби и т.н....

Отговори на това съобщение
 Re: Винаги ми е било чудно
Автор: ALBIREO   
Дата:   09-12-07 09:48

ogimag - този въпрос е сложен.
Няма гаранция, че човек без снимки в профила си "разбира по-малко" от друг със снимки и висок рейтинг. По-скоро е вероятно човек с много снимки в профила си и нисък рейтинг, нищо да не разбира [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Винаги ми е било чудно
Автор: ogimag   
Дата:   09-12-07 09:52

Така е- но тези без снимки дето разбират- ние си ги знаем. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Винаги ми е било чудно
Автор: ALBIREO   
Дата:   09-12-07 10:04

Оги - знаеш ли (сигурно да), че има много! хора, които НЕ пишат във форума, а само четат.
Аз това не мога да си го обясня, но те прелистват всяка тема, четат всяко мнение и не взимат участие...
Със снимките е същото. Има фотографи, които имат някакви регистрации тук, но не им се занимава да качват снимки, да ги пускат за гласуване, да трупат някакви точки... Просто не им се занимава.

Отговори на това съобщение
 Re: Винаги ми е било чудно
Автор: cicomanco   
Дата:   09-12-07 10:07

има такива люде дето само събират информация-не са фотографи но са много вещи в техническо отношение.те никога не пишат и не качват снимки,но винаги могат да направят равносметка кое си заслужава и кое не.много би ми се искало лично на мен да бъдат чути,защото аз лично съм контактувал с 3-ма от тях и повярвайте ми-има какво да кажат.за жалост обаче , когато някой от тях спомене нещо което 100% е вярно,винаги се намират ....вие знаете по-добре какви!надявам се всеки да срещне ипоговори с тази порода!

Отговори на това съобщение
 Re: Винаги ми е било чудно
Автор: ogimag   
Дата:   09-12-07 10:23

Съгласен съм! Но те са неголяма част. Другите за които говоря са доста повече. Ама както и да е. На такива места не може да има пълно щастие. https://photo-forum.net/joro/emoticons/trink14.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Винаги ми е било чудно
Автор: boni   
Дата:   09-12-07 10:27

ogimag, има различни рейтинги с различна тежест на гласовете:) Ако имаше начин да е само един рейтинга, с удоволствие бихме го оставили да е само един, но няма начин. Не можем да контролираме хилядите регистрации и машинации. Поради тази причина има и рейтинг Б(не е идеален, но все пак върши работа) и поради тази причина в конкурсите има ограничение за гласуването. Иначе става вивателската история...



Публикацията е редактирана (09-12-07 10:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Винаги ми е било чудно
Автор: cicomanco   
Дата:   09-12-07 10:32

на мен лично са ми антипатични случаите при които един е равно на 5>!говорех само за хора , които по една или друга причина не смятат снимките си за постижение или пък искат само да присъстват с цел набиране-предоставяне на информация.

Отговори на това съобщение
 Re: Винаги ми е било чудно
Автор: ogimag   
Дата:   09-12-07 10:58

Вивател [smilie23]
Конкурсите им [smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »