Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: papi   
Дата:   08-12-07 19:35

дайте идея
опитах се да си сваля триал-а но не ми позволява да го инсталирам


[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: ss_sgp   
Дата:   08-12-07 19:37

от официалните дилъри на Adobe, потърси в google...

и си приготви доста парички [smile]



Публикацията е редактирана (08-12-07 19:37)

Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: papi   
Дата:   08-12-07 19:38

приготвил съм си
не се грижи за това

Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: kotan   
Дата:   08-12-07 19:39

За първи път чувам някой в България да си купува фотошоп [smilie10]
Погледни по торентите, но ако все пак имаш излишни 1000$ потърси в Плесио или Мултирама.


Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: Canon   
Дата:   08-12-07 19:39

От сайта на Adobe тръгни.
Има оторизирани - виж ги. Когато купувах Adobe Graphic Studio ми излезе почти два пъти по евтино през тях - имаше и някаква прИмоция тогава

Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: ss_sgp   
Дата:   08-12-07 19:41

http://www.google.bg/search?q=%D0%B4%D0%B8%D0%BB%D1%8A%D1%80+adobe&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls


аз лично бих заложил на Bulkom2000, майче SBS баха официален представител на apple и adobe, питай и в Apple център

Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: DPV_Editor   
Дата:   08-12-07 19:47

Официален дистрибутор на Adobe за България е bmg .

Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: Kanonir   
Дата:   08-12-07 19:54

Като Канон, по-горе:
От страницата на Адоби, купуваш и сваляш, в USA "магазина" е доста по евтин от този в Европа, но ти трябва кредитна карта. В момента имат промоция на Фотошоп (фул - т.е. не ъпгрейд) + Лайтруум с 130$ по евтино което си е почти половината от цената на Светлата стая. Българският офиц. представител [smilie23] ....


Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: steki   
Дата:   08-12-07 20:20

Най добре си купи някаква по стара версия от eBay и после си вземи Upgrade. Идва достап о евтино.

Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: papi   
Дата:   08-12-07 20:25

като се опитвам да инсталирам ЦС3
ми илиза
един Х с instalation cannot be continue until the following applications are closed:
-firefox.exe
-internet explorer

не го разбирам
досега с ЦС 2 не съм имал никакъв проблем а с този доста зор... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: apollo   
Дата:   08-12-07 20:29

И мен ме реже от торентите с нещо липсващо или не се чете или не знам какво... писна ми [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: Vinsent   
Дата:   08-12-07 20:30

Абе, за Замунда да сте чували? [smile] [smilie25] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: Canon   
Дата:   08-12-07 20:36

Цитирам:
- Как се роди “Замунда Банана Бенд”?

- “Канал ком” беше мястото, където съдбата ни събра с моя колега Радо Бимбалов. “Замунда Банана Бенд” се роди през 1993 г. Аз и Радо измислихме държавата Замунда в рамките на час и половина, докато пиехме кафе. Много се забавлявахме. Пуснахме мухата за замундците в едно радиопредаване и след два дена Бимбалов ми каза: “Пич, знаеш ли, че цял Пловдив говори на Замундски, защо не вземем да направим една касета?”. Съгласих се за касетата, но реших, че не можем за пуснем само сухи приказки, трябва да направим и песни. Записахме една демо касета с шест парчета в студиото на “Канал Ком”. Симеон Джуров, съдружника на Живко Желев, който е музикант, го чу и каза че е жестоко. Декември същата година записахме първия си албум. През 2004 г. правим 10 години от излизането му. На 30 януари 1994 г. направихме промоция на албума, събраха се 8000 души. Не можехме да повярваме на успеха си. Само първия ден продадохме 12 000 касети в Пловдив, след 8 месеца бяха продадени 300 000 бройки. Което твърдя до ден-днешен, че е абсолютен рекорд, като продаден тираж в неосоциалистическо време.

Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: GenaDP   
Дата:   08-12-07 20:45

Официални дилъри сме на Адоб. Мога в понеделник да проверя цените. Не знам техния TOS позволява ли купуване от САЩ - по принцип трябва да се прочете в сайта им. Ако купуваш употребявана стара версия, предишния собственик трябва да я прехвърли на твое име. Не си вземай not-for-resale или educational версия - не може да се ползва за комерсиални цели.

Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: Стоев   
Дата:   08-12-07 20:49

Гена, ако не са фирмена тайна - пусни цените у ФФ.

Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: kokotoo   
Дата:   08-12-07 21:09

дай 5лв. на някой хлапе да ти го инсталиа [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: GenaDP   
Дата:   08-12-07 21:09

Не са бре. Ще ги проверя в понеделник. От време на време има и промоции разни. В момента BSA и Адоб-БГ са подгонили разните сайтове, правени с техни продукти - може да обявят и промо цени.

Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: GioX   
Дата:   08-12-07 21:18

Ценит са това:

ТУК

Понякога има и промоции които са само за територията на БГ.


Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: ecobo   
Дата:   08-12-07 21:18

"Не знам техния TOS позволява ли купуване от САЩ - по принцип трябва да се прочете в сайта им."


От БМГ твърдят, че не може, ама на една конференция в София някакъв пич беше питал директно представителя на Адоби и тоя му казал: "Може, ама няма да имате съпорт". А той, съпорта, тука е...[smilie23]
Имаше тема в prepress.bg...

Аз ще купувам след Нова година, ама надали ще е от БГ - ъука цените са най-високи в Европа [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: Стоев   
Дата:   08-12-07 21:18

В момента си пишем (май еднопосочно) с НОД32.БГ - нещо са се убъркали, а и съпорта им е клекав....
Някои деца не са чували, че Виндоуса и другите неща може да се купуват понякога..


Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: sauron69   
Дата:   09-12-07 00:41

като се опитвам да инсталирам ЦС3
ми илиза
един Х с instalation cannot be continue until the following applications are closed:
-firefox.exe
-internet explorer

не го разбирам


ама ти бъзикаш ли се или сериозно питаш??? Както и да е-които и браузер да ти отворен- при мен Опера, ти изписва съобщението, като го затвориш инсталацията продължава [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: vga   
Дата:   09-12-07 01:55

най-вероятно той ги затваря и пак не тръгва. това е защото ги има в списъка с процесите и трябва да се затворят ръчно за да продължи инсталацията. alt+ctrl+del и ги затваряш и тръгва. уиндоуски неволи..... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: Kanonir   
Дата:   09-12-07 04:39

GenaDP написа:

> Не са бре. Ще ги проверя в понеделник. От време на време има и промоции разни. В момента BSA и Адоб-БГ са подгонили разните сайтове, правени с техни продукти - може да обявят и промо цени.


Гена (пък и към другите дето знаят) явно с Екобо сме чели едни и същи неща та ще задам един дилетантски въпрос... Следната възможна ситуация - бил съм известно време в САЩ, купил съм си съвсем легално някой от продуктите на Адоби по щатски цени - дискове стикери със серийни номера всичко си имам. Инсталирал съм си всичко на лаптопа с които след като съм се върнал в БГ правя продукти които продавам използвайки софта на Адоби, нарушавам ли с нещо закона според BSA и Адоб-БГ? Знам че няма как да отговориш от тяхно име, но питам за твоето мнение.
Друга възможна ситуация е ако някой купи продукт на Адоби от САЩ като подарък на някого в БГ, какво става тогава?
Не се заяждам, наистина ми е интерсно как се третират подобни случаи!

[beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: Canon   
Дата:   09-12-07 08:13

В лиценза е описано какво право придобиваш, то може да териториално ограничено, може и да не е. Може да е за определени цели, за един комп и т.н. Може да е непрехвърляемо спрямо определена конфигурация (оем) и т.н.
Мисля, че Адоби не прилагат/нямат териториалност. Закона се гледа какво и как е записано и нищо повече, а не спрямо BSA и Адоб-БГ. Те трябва да имат правото да представляват притежателя на правата по определен начин.

Отговори на това съобщение
 Re: от къде да си закупя PHOTOSHOP CS3
Автор: kokotoo   
Дата:   09-12-07 10:37

ей от тук си пазаря аз за пред хората - само че поръчвам на шурито в Англия и той ми го носи, само гледам да не е студентска версия http://store.purplus.net/

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »