Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Уважете труда
Автор: Mobby_Dick   
Дата:   05-12-07 14:05

на форумците.
Оправете тоя .... бъг накрая[smilie23]

Бях отделил доста време да напиша нещо дълго, системно....със съответни препратки и цитати.....и накрая - навятъра.

функцията BACK не помага.

Случвало ми се е ХИЛЯДИ пъти тук, както вероятно и на други форумци
Бях направил копи-пейст само на последният цитат....сори, но навиците са ми не предимно към интерфеиса на ФФ.

Така ми изчезна цялото изложение, когато натиснах бутона "Публикувай" фотофорума реши, че трябва да се логна пак....без да съм излизал от него[smilie23]

и всичко отиде на вятъра.
Няма го пиша пак [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: Mobby_Dick   
Дата:   05-12-07 14:07

Ако не бях логнат , нямаше да имам възможността въобще да пиша в полето разбира се [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: ogimag   
Дата:   05-12-07 14:08

Ами на мен не си спомням да ми се е случвало. С мозилата съм основно. Това го пиша ако мога да помогна с нещо на Админ и потърпевшите [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: solo5   
Дата:   05-12-07 14:11

най-вече става с Мозилата това [smilie23]
научих се преди да пусна мнение да си го копирам, ако съм писал повече [smilie25]



Публикацията е редактирана (05-12-07 14:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: n1x0n   
Дата:   05-12-07 14:13

Дам... случват се такива неща. Аз затова дългите неща съм почнал да ги пиша в Notepad...

Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: ogimag   
Дата:   05-12-07 14:13

Е добре де- аз защо го нямам този проблем? Да не би да е въпрос на настройките на браузера? [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: solo5   
Дата:   05-12-07 14:14

ogimag не сава винаги, но се получава от време на време

Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: kalinari   
Дата:   05-12-07 14:15

[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: abyser   
Дата:   05-12-07 14:20

Не е до ФФ или ИЕ. Най-вероятно е до продължителността на сесията за юзър след логин. При дадено кликане (в сайта) се сравнява времето с това на предходното последно кликане. Ако разликата е над 30 мин (примерно) се смята, че сесията е тайм-аутнала и ви подканва за нов логин.
Най-сигурният вариант - писане на дълги постове в нотепад, после копи-пейст. Защото тези сесийни променливи може да експирясат и при рестарт на сървъра, може сайта да е спрян временно и т.н. Може и нещо друго да се бъгне [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: Mobby_Dick   
Дата:   05-12-07 14:28

Нямаше да има проблем, ако уважаваше функцията BACK - не помага.


Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: Synthy   
Дата:   05-12-07 14:30

сесията не изтича, няма тайм аут (ползват се кукита, които изтичат след дни...).

Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: Mobby_Dick   
Дата:   05-12-07 14:34

Пиша го тук, защото админа най-вероятно го знае и няма да е ново за него....но може да е полезно за такива като нас - да си правят копие на всичко що е над 2-3 реда....ако не са спамери де [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: insight   
Дата:   05-12-07 14:35

"Случвало ми се е ХИЛЯДИ пъти тук, както вероятно и на други форумци"

... дали наистина е така, защото на мене такова нещо не ми се е случвало ...
ползвам опера и мозила, както ми дойде.

Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: Kanonir   
Дата:   05-12-07 14:36

Не е само до тайм-аута, при мен с е случвало още при натискане на "Предварителен преглед", естествено след "бек" съм загубил всичко, но ако пак напиша нещо мога да го публикувам... но Моби_Дик е прав най-вече за това, че човек като загуби нещо по-голямо написано в 99% от случаите не му се повтаря, пък и никога не е същото. Ноутпада е опция разбира се, но някак си ситуацията не е добра за форума по този начин, все пак не сме в секюрити зона със съответната сесия, а ако е да не се пише много с копи/пейст може да се напълни доста нещо дори и за кратко време....[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: muha-palamarka   
Дата:   05-12-07 18:43

ми insight наистина е така, аз съм от тея които пускат тема веднъж на 4 (четири) месеца, и в 1 (една) от 3 (три) теми това ми се случва.
И аз съм мозилен.

Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: solo5   
Дата:   05-12-07 18:55

аз преди време написах в една подобна тема
значи логнал съм се, почвам да пиша нещо и като искам да го постна ми казва, че трябва да се логна [smilie11]
натискам албум и ми казва, че вече съм се логнал [smilie11]
давам назад и се връщам в мнението, естествено преди това съм си го копирал, пействам го и пак ми вика да се логна [smilie11]
пак албум пак ми казва, че вече съм логнат
но като се отвори отивам на форум, намирам си темата, в която ще пиша и пействам, натискам публикувай и всичко си О'К
ама т'ва май щото съм с Мозила, с IE като ми ставаше така с бутон рестарт (F5) и всичко си беше O'K [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: orakk   
Дата:   05-12-07 21:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: freestyler   
Дата:   05-12-07 21:16

Абе таз тема още ли не е затворена [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: ecobo   
Дата:   05-12-07 21:18

функцията BACK не помага

Инсталираш си Сафари и почва да помага [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: Grandpa   
Дата:   05-12-07 21:23

Проблемът, който аз помня (най вече при Лисицата) беше в куките/курабийките/бисквитките.

Като се мотаеш напред-назад и ФФ добавя ли добавя "курабийки". В един момент (браузера) стига някакъв лимит и останалото остава изразано. Съответно като браузера иде пак до сервера - не може да му покаже "курабийките", дето сервера иска, та да познае, че си логнат и айде пак да се логваш (че даже трябва да затвориш и отвориш браузера отново)...

Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: solo5   
Дата:   05-12-07 21:44

не е нужно да го затваряш и отваряш
стига да отвориш албума, ще ти каже, че вече си логнат, тогава пак - албума
и оттам отиваш във форум и си готов [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: zaiko   
Дата:   06-12-07 10:36

С Опера нямам подобни проблеми... [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Уважете труда
Автор: doca   
Дата:   06-12-07 10:55

Когато ми се случи за пръв път, разбрах, че времето за сесията ми е изтекла.
И сега, като се унеса понякога да пиша по- дълго време, преди да публикувам, взех да копирам в клипборда и ако се окаже, че вече не съм логнат, влизам в нова сесия и пействам от клипборда.
Така си спестих доста нерви.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »