Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Питане - проявяване в Пловдив ...
Автор: chiphead   
Дата:   04-12-07 20:59

Ми, не питам за себе си, имам приятел, който живее в Пловдив, и не е доволен от проявяването на филмите му (не знам, в кои ателиета е ходил - знам, че е разочарован).

Моля, споделете добрите студиа в Пловдив, където - хората се отнасят добре с негативите, не ги дерат много, абе - правят всичко възможно - клиента да остане доволен ...

Ако някой желае - да каже - къде не би си дал лентата за проявавяне - тва също е информация [smile]

Няма да взимам отношение в темата - ще му пусна линка - да чете. Благодаря ! [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Питане - проявяване в Пловдив ...
Автор: jekopj   
Дата:   04-12-07 21:27

Моите ленти ги давам от доста време във фото"Пинк",на главната срещу сградата на Централна Банка.Освен на хартия,записват ги и на CD-безплатно.За формат на снимката 9/13 цената е 0,21лв.Дано съм помогнал!


Отговори на това съобщение
 Re: Питане - проявяване в Пловдив ...
Автор: chiphead   
Дата:   04-12-07 21:31

[smilie24] Благодаря, Жекопж ... други? казвайте, ще е полезно за всички ? [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Питане - проявяване в Пловдив ...
Автор: exile   
Дата:   05-12-07 00:00

В пинк яко са ми драли негативи...

Отговори на това съобщение
 Re: Питане - проявяване в Пловдив ...
Автор: jekopj   
Дата:   05-12-07 00:14

exile,не правя реклама на ПИНК,но за сега съм доволен.Ако ми надерат негатив,ще ги сменя без да се замисля.Борето, на "6-ти септември" до"Чифте баня" ми проявява ч.б.филми,за който
е полезна тази информация.[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Питане - проявяване в Пловдив ...
Автор: 2metraninja   
Дата:   05-12-07 00:51

Аз като цяло съм много доволен от фотото срещу Верди до Радиото и Телевизията - не съм давал филм конкретно там, но като го знам собственика, не вярвам че ще има разочаровани.

Отговори на това съобщение
 Re: Питане - проявяване в Пловдив ...
Автор: max-1   
Дата:   05-12-07 09:10

Все пак , фотографията не е ли самотно занимание ?! И ако искаш другите да те уважават , трябва сам всичко да си правиш[smilie3], за да е цялостен творческия процес!

Отговори на това съобщение
 Re: Питане - проявяване в Пловдив ...
Автор: ivan.draganov   
Дата:   05-12-07 12:59

4ак пък самотно занимание...,препоръ4вам фото СПРИНТ-КАПАНА,бившето 4ерно студио,много добро отношение и ка4ествено прояваване и копиране!Е,за тези за които не смятат 4е фотографията е самотно занимание![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Питане - проявяване в Пловдив ...
Автор: ZeG   
Дата:   06-12-07 11:23

Борето е добър като проявява ч/б. на цветното обаче пести от химия. [smilie23]
а във Пинк хубаво проявяват, но като сканират и слагат малко цвят. (понякога прекаляват с цвета.) [smilie24]
[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »