Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Kodak Easy ShareZ712 IS
Автор: klick   
Дата:   08-11-07 10:06

Здравейте!Съвсем нов съм тук,а и фотографията не я разбирам.Искам да науча мнението на участници в този форум за качествата на този апарат/камера'Kodak EasyShare Z712 IS'.Подходящ ли е този модел за начинаещ като мен?По принцип търся машинка с голям оптичен зум.Ако имате и други предложения,в този ценови диапазон,ще се радвам да ги науча.Ползвам 'Кодак' с лента/филм от 1989г и съм много доволен /поне по моите критерии/.Така,че ако имате желание,очаквам вашите мнения и препоръки.

Отговори на това съобщение
 Re: Kodak Easy ShareZ712 IS
Автор: fmj   
Дата:   11-11-07 23:56

fuji s-5700

Отговори на това съобщение
 Re: Kodak Easy ShareZ712 IS
Автор: The_Melon   
Дата:   12-11-07 00:17

Най-добре първо прочети на www.dpreview.com и после питай тук за конкретен модел.

Отговори на това съобщение
 Re: Kodak Easy ShareZ712 IS
Автор: BotsRevenge   
Дата:   12-11-07 02:03

Опс, грешна тема.[smilie10]



Публикацията е редактирана (12-11-07 02:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Kodak Easy ShareZ712 IS
Автор: klick   
Дата:   12-11-07 10:38

Благодаря за съвета,но доколкото разбирам,от това,което съм чел,хубаво е да има оптична стабилизация.При f5700 тя липсва.Това решаващо ли е за качеството на снимките и в какви случаи би ми помогнало?Благодаря предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: Kodak Easy ShareZ712 IS
Автор: kirilp   
Дата:   12-11-07 14:07

Помага много на снимки в лоши светлинни условия,когато се налага да снимаш на ниска скорост.Помага обаче за неподвижни обекти.Не за бягащи деца в дъждовен ден или намусени хора,прескачащи в кишата в януарски следобед да кажем[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Kodak Easy ShareZ712 IS
Автор: vesmes   
Дата:   12-11-07 14:33

Оптичната стабилизация ще ти помага когато снимаш при ниска осветеност и най-вече когато използваш възможностите на обектива си за приближение (понеже каза че държиш на това). Колкото повече Зоом използваш толкова по-лесно снимката се "размазва" от най-дребното трептене. Там ще усетиш ползата от стабилизацията :) До колко обаче е добре направена и работеща, не мога да ти помогна. Аз самия използвам дигитални апарати на Кодак вече 3-4 години и съм много доволен. [smilie24]



Публикацията е редактирана (12-11-07 15:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Kodak Easy ShareZ712 IS
Автор: klick   
Дата:   12-11-07 15:45

Благодаря за поясненията.Друго си е когато се допиташ до хора,които разбират!!!Тогава бихте ли ми препоръчали машинка със добър zoom и стабилизация до около 600 лв?!И още един въпрос: Откъде е хубаво да се купи фотапарат /аз съм от Пловдив/?Техномаркет,Технополис или
други варианти?


Отговори на това съобщение
 Re: Kodak Easy ShareZ712 IS
Автор: aleksandr   
Дата:   12-11-07 16:17

Ако ти се налага да снимаш в зали - представления, тържества и т.н. където или не дават светкавица или малката въобше не може да хвърли.. стабилизацията МНОГО ПОМАГА!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Kodak Easy ShareZ712 IS
Автор: klick   
Дата:   12-11-07 16:50

Благодаря!Определено ще търся нещо със стабилизация.Остава да ми препоръчате нещо подходящо,на което и се надявам.Очаквам вашите предложения...

Отговори на това съобщение
 Re: Kodak Easy ShareZ712 IS
Автор: nf0rc3r   
Дата:   12-11-07 21:44

Остави ги тея Технополиси и Техномаркети, апарата си взимаш от http://www.photopavilion.com/
Разхождаш се до там и гледаш, пробваш и питаш.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »