Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 принтер
Автор: osata1   
Дата:   09-11-07 08:10

[smilie10] помагайте! принтера ми епсон фото900 спря да ми печата зеления цвят! от кои цветове се получава ? нещо програма за настройки? нещо ми направи впечатление че преди печатане не показва нивото на мастилниците -не са оригинални -другите цветове излизат!

Отговори на това съобщение
 Re: принтер
Автор: kiromn   
Дата:   09-11-07 08:23

Жълтото или Циана е спряло, лошото на Епсън е че при ползване на неоригинални мастила се запушват главите. Виж да не ти е свършило мастилото все пак.

Отговори на това съобщение
 Re: принтер
Автор: asahi   
Дата:   09-11-07 09:00

Пусни чека на дюзите. Ако всичко е наред провери кабела и преинсталирай драйвера. Отпечатай тестовата страница на Уиндоуса. Ако всичко е наред виж цветовите настройки. С менте мастила не се стига далеч.

Отговори на това съобщение
 Re: принтер
Автор: 3DFEN   
Дата:   09-11-07 16:12

Отиваш в принт монитора, в под меню head cleaning. Стартираш го принтера бръмчи малко после пускаш тестовата страница на принт монитора проверяваш. Ако не е ок пускаш пак процедурата. От принт монитора можеш да видиш и нивото намастилата.
Само за инфо: Неоригиналните мастила за Епсон често създават такива проблеми. Просто не са читави.

Отговори на това съобщение
 Re: принтер
Автор: osata1   
Дата:   10-11-07 12:51

[smilie5] Бря взех че се справих!
Отпуших го ! Благодаря на всички [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »