Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Номинациите за конкурс "Kръговрати" етап "Лято" и начало на етап "Есен"
Автор: admin   
Дата:   06-11-07 22:43

Уважаеми форумци, ТУК можете да видите номинираните серии от етап "Лято" на конкурс "Кръговрати" . Моля гласувайте до 20-ти ноември, за да бъде избран победителя в този етап.
Наградите в този етап :
1. Светломер Sekonic L-308S
2. KATA Camera Raincover
3. Фотографско портфолио на VISATEC, включващо подробна информация за електронните светкавици VISATEC, снимки, съпроводени със съответните схеми на светлинната конструкция, и подробни обяснения как са заснети, и книгата на Майкъл Фрийман "Макрофотография".

Уведомяваме ви, че във http://photo-zona.net
вече е отворена галерия за етап "Есен". Припомняме, че голямата награда в конкурс "Кръговрати" е DSLR Pentax K10.

Отговори на това съобщение
 Re: Номинациите за конкурс "Kръговрати" етап "Лято" и начало на етап "Есен"
Автор: matasel   
Дата:   07-11-07 09:16

И в този етап участват цели 8 серии (толкова много) или аз пак нещо не съм разбрал[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Номинациите за конкурс
Автор: martinis   
Дата:   07-11-07 13:59

Все тая, конкурса е опорочен и непрозрачен, което за мен означава некоректност и неравнопоставеност за всички участници!
Искам да попитам организаторите, защо въобще обявяват дати и крайни срокове??? Или... не, по-добре адвоката ми да ги попита...
[smilie23] [smilie23] [smilie23]



Публикацията е редактирана (07-11-07 14:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Номинациите за конкурс "Kръговрати" етап "Лято" и начало на етап "Есен"
Автор: dampkring   
Дата:   08-11-07 00:06

Автор: martinis
Дата: 07-11-07 13:59

"Искам да попитам организаторите, защо въобще обявяват дати и крайни срокове??? Или... не, по-добре адвоката ми да ги попита..."


.. успокой се малко.. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Номинациите за конкурс "Kръговрати" етап "Лято" и начало на етап "Есен"
Автор: dtv   
Дата:   08-11-07 00:56

[smile] 8-8, колкото-толкова.важното е, че има престрашили се, отстрани е лесно да се наблюдава и критикува.
за мен конкурсът е много хубав-мислен, с чудесни идея и тема.конкурс за майстори-трудно се издържа цяла година на постоянно високо ниво.
и се надявам, че и в нашата държава ще дойде ден за повече позитивност.и когато някой опитва да създаде нещо хубаво, ще са повече подкрепящите, добрите думи, радостта от хубавото, дори да е чуждо.и по-малко наблюдателите, отрицателите, превръщащите лична засегнатост в теории за световна конспирация и корупционни схеми...
не знам с какво основно се занимавате хора, но имате ли представа колко е трудно днес в България да изградиш от нула нещо добро??
Успех от мен и нови хубави идеи за участващите и организаторите[smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Номинациите за конкурс "Kръговрати" етап "Лято" и начало на етап "Есен"
Автор: admin   
Дата:   09-11-07 18:57

Мартинис, можете да посочите коя ваша серия според вас е несправедливо пренебрегната, за да получите обосновка.Може би тази???
http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALBUM_ID=10881

Отговори на това съобщение
 Re: Номинациите за конкурс "Kръговрати" етап "Лято" и начало на етап "Есен"
Автор: martinis   
Дата:   10-11-07 14:08

Откъде съдите, че се чувствам пренебрегнат?
Обиден съм от факта, че се пишат срокове, които не се спазват или частично се заобикалят и пренебрегват. Това е което ми прави много грозно впечатление. Има не една серия снимки, които са качени и включени в конкурса след крайния срок 30 ти септември. Това е факт! Но както казах, в България всичко е възможно, на фона на което да се пренебрегне крайния срок в един конкурс е най-дребното нещо... [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Номинациите за конкурс "Kръговрати" етап "Лято" и начало на етап "Есен"
Автор: admin   
Дата:   10-11-07 14:28

Това ли е проблема:)Явно не следите това, което се публикува за конкурса като съобщения. Беше написано, че крайният срок е удължен с 10 дни, тъй като качването започна по-късно заради технически проблеми с фото-зона:
https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=689145&t=688492&phorum_uriauth=

Отговори на това съобщение
 Re: Номинациите за конкурс "Kръговрати" етап "Лято" и начало на етап "Есен"
Автор: martinis   
Дата:   11-11-07 13:31

Да точно това е проблема :)
И си остава проблем, защото конкурса не е само за юзери на фотофорума, нали? Следователно удължаването на срока трябва да бъде доста по-широко обявено :)
Аз си направих труда да се обаждам в редакцията да питам дали не е проблем, че писмото е пуснато в петък и ще се получи в понеделник - 2ри... и дори и тогава по телефона госпожицата не ми каза, че срока е удължен.... Както и да е, и това е нещо...
[beer]
и да ходим да снимаме сега есента [shtrak] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Номинациите за конкурс "Kръговрати" етап "Лято" и начало на етап "Есен"
Автор: nenov   
Дата:   13-11-07 01:24

До админ: За да се гласува нормално, темата трябва да е лесно откриваема, а тази вече отпада и трябва да се търси.

Отговори на това съобщение
 Re: Номинациите за конкурс "Kръговрати" етап "Лято" и начало на етап "Есен"
Автор: MShte   
Дата:   13-11-07 01:28

nenov [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Номинациите за конкурс "Kръговрати" етап "Лято" и начало на етап "Есен"
Автор: spstefanov   
Дата:   14-11-07 20:16

Защо в правилата на конкурса - обявени във Фотофорум и Фотозона не фигурира такова нещо като "гласуване за определяне на наградените в този етап"?
И изведнъж на страниците на списание Digital Photo-Video се дава право на потребителите да определят победители чрез гласуване.
В някаква тема.... някъде из форума....
Тук отново ще си се определяме по "приятелска линия" :)
Успех на участниците :)[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Номинациите за конкурс "Kръговрати" етап "Лято" и начало на етап "Есен"
Автор: nenov   
Дата:   19-11-07 18:40

spstefanov: Абсолютно си прав за правилата.

Отговори на това съобщение
 Re: Номинациите за конкурс "Kръговрати" етап "Лято" и начало на етап "Есен"
Автор: boni   
Дата:   19-11-07 23:36

От първия етап до сега победителите се определят чрез гласуване. Само номинациите са с жури. Това си го пише във всеки брой на списанието , защото този конкурс все пак си е на списанието и за читателите на списанието, в списанието има и талон за конкурса.
Когато жури определя победителите - "журито е криво", когато потребителите определят победителя - "приятелска линия".

Отговори на това съобщение
 Re: Номинациите за конкурс "Kръговрати" етап "Лято" и начало на етап "Есен"
Автор: nenov   
Дата:   20-11-07 00:55

- Журито ще бъде съставено от екипа на списанието и известни фотографи. То ще номинира онлайн във photo-zona.net по-стойностните албуми-серии от съответния етап, които ще продължат да се състезават за наградите.
- Журирането за разпределяне на наградите във всеки етап ще става по хартиени копия на номинираните снимки с размер 13х18 cm, като ще бъде взето предвид и качеството на копията.

Отговори на това съобщение
 Re: Номинациите за конкурс "Kръговрати" етап "Лято" и начало на етап "Есен"
Автор: nenov   
Дата:   20-11-07 01:00

Добре е да промените по конкурса относно журирането, да се въведат и в първоначалните условия на конкурса.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »