Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 SD Verbatim ?
Автор: asklep   
Дата:   06-11-07 20:49

Някой купувал ли си е такава карта ,аз днес си купих тя се оказа дефектна ,кард рийдера не я разпознава и не чете данните на нея иначе записва снимките и на дисплея на фотоапарата се виждат ,кард ридера ми е хама досега работя с карти тошиба и нямам проблемил Ако някой има идея как да я подкарам моля да каже [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: SD Verbatim ?
Автор: nikiii82   
Дата:   06-11-07 21:30

Имах подобен проблем с Панасоник карта и Трансценд риидър. Първия вариант е да си поиграеш с драйверите, ако това не даде ефект сменяш или риидъра или картата.[smile]
А извода е, да се купува или Трансценд или Сандиск - препоръчетелно е и риидъра и картата от една марка.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: SD Verbatim ?
Автор: mitku   
Дата:   07-11-07 09:51

Каква точно е SD-картата? Например има голяма вероятност ако по-голяма от 2GB и е SDHC, просто "дъртият" ти кард-рийдър да не може да я чете. В такъв случай ти трябва нов кард-рийдър, който да поддържа SDHC, а на паметта и няма нищо [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: SD Verbatim ?
Автор: asklep   
Дата:   07-11-07 13:53

картата е Verbatim 1GB.Оказа се че кард ридера е причината модел Hama 0009...еди кой си не ще да я чете сложих я на друг ридер пак Хама но друг модел прочете я . А аз мислех че са универсални [smilie11] [smilie7]



Публикацията е редактирана (07-11-07 13:54)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »