Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Съвет за изложба
Автор: baenas   
Дата:   29-10-07 22:06

Здравейте, приятели!
Тъй като съм замислил една изложба за края на ноември, но още имам някои неясноти около нея бих желал да ви потърся от вас съвет по няколко въпроса:
1. Къде бих могъл да отпечатам 50-тина дигитални черно-бели фотографии с добро за целта качество? На какво е най-добре да ги изкарам?(всяка информация в тази насока би ми била полезна)
2. Тъй като бих желал да финансирам свой документален филм с евентуални приходи от тази изложба, какъв е начинът да легализирам това?
Благодаря ви предварително

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за изложба
Автор: navy   
Дата:   29-10-07 22:17

Мастиленоструен с няколко черни и сиви боички за целта [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за изложба
Автор: asahi   
Дата:   29-10-07 23:06

1. Xerox DC5000 със стохастичен растер.
2. В Youtube.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за изложба
Автор: baenas   
Дата:   07-11-07 12:31

благодаря за съвета! ще съм благодарен ако ми кажете някакво фото в софия, където могат да изпълнят тая работа качествено.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за изложба
Автор: asahi   
Дата:   07-11-07 12:52

Фатум
Х-принт

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за изложба
Автор: svetalcho   
Дата:   07-11-07 15:30

аз гледах скоро извадено от Д200 1м./60см. копие черно бяло със страхотно качество от Вранос.
питай "nomadsl" за подробности.
и да се обадиш за изложбата[smile]
стискам палци[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за изложба
Автор: yakumo   
Дата:   07-11-07 16:56

Относно печата - както каза svetalcho - "Вранос" - на "Цариградско шосе" са, малко трудно се намират между сградите там, но пък в нета има карта с местоположението, ще се ориентираш.

За другото, за съжаление, не мога да ти дам смислен съвет.

Успех, чакаме изложбата [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за изложба
Автор: volokin   
Дата:   07-11-07 17:01

При Милен съм виждал страхотни печати на картон, акварелен, ако нямаш качествена хартия, по-добре печатай на картон, стой много добре, поне по-добре от ниско качествени хартии.
Картон се продаваше свестен на Шипка в магазинчетата долу, Шипка 6 ли кой номер беше не се сещам...

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за изложба
Автор: artisimo   
Дата:   30-11-07 03:15

Здравйите, бихте ли ми казали кои е този Милен и къде да го открия, и мен ме интерисува качествено вадене на черно бяла фотография. А ако има някои които копира и на ръка ще се радвам много! Мерси!

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за изложба
Автор: n1x0n   
Дата:   30-11-07 10:17

Вранос, БФС /при Милен/ и студиото на Деков са местата на които можеш да си свършиш тази работа добре.

Аз лично давам лек превес на Вранос, защото там машината работи с нормална фотохартия, което има някои предимства.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за изложба
Автор: greb   
Дата:   30-11-07 15:41

Ако си от София заповядай във Фото-къща Ралица .Намираме се на бул. Мадрид19 , това е бившето АССА-ФОТО . Продължаваме да копирме и проявяваме черно бяло ръчно и да да проявяваме Е-6.тел.9437143 А ако няма каде да си експонирате изложбата мога да ви предложа нашата галерия, на която и предстои скорошно откриване и се намира на същия адрес.



Публикацията е редактирана (30-11-07 15:49)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »