Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Купих си Nikon CoolPixL11?
Автор: lamtta   
Дата:   29-10-07 19:49

Здравейте купих си преди 2-3 дена този апарат като на прима виста съм доволен от него искам да попитам тука в този форум за хората който го имат или за хората който са запознати да ме светнат дали важи като избор. и имам 1 въпрос понеже правих клипчета на доста добро качество 1 филмче от 5-6 минути ми го прай на 180мб тфа го разбирам заради ... високото качество,но ги прави в .mov което незнам какъв е този формат и въпросът ми е дали мога да си го настроя на какъв формат да прави клиповете,или да ми дадете някаква програма дето сте сигурни в нея.. да мога да си сменявам формата на клипа и да го конвертирам,нещо такова търся... 1 вид съм още супер невеш и търся така човек да ме вкара малко във филма с апарата:)
Благодаря ви за опиталото се разбиране ако може да ме разберете за какво говоря :)
Лека вечер:D

Отговори на това съобщение
 Re: Купих си Nikon CoolPixL11?
Автор: papi   
Дата:   29-10-07 19:51

мов
= моуви = филм

Отговори на това съобщение
 Re: Купих си Nikon CoolPixL11?
Автор: джъмбо   
Дата:   29-10-07 19:52

конвертори от мов на мпег има но не ги знам защото като мак потребител ползвам мов ориентиран софт....

иначе мов е формата на куик тайм

Отговори на това съобщение
 Re: Купих си Nikon CoolPixL11?
Автор: lamtta   
Дата:   29-10-07 20:03

да това го знам дето го казахте а може ли да ме светнете с някаква хубава програмта дето сте бачкали с нея дето да мога да конветриам клипче и дори да го направя в mpeg било ти или .avi се тая да мога да ги малко по обработвам,благодаря а и също ме интересува дали мгоа от самият апарат да си избера какъв формат да ми прави клипчета фотоапарата или си е само на този ?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Купих си Nikon CoolPixL11?
Автор: джъмбо   
Дата:   29-10-07 21:06

не можещ.... за конвертори други да се обаждат.... мен формата ме устройва [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Купих си Nikon CoolPixL11?
Автор: lamtta   
Дата:   29-10-07 22:53

а тази форма какво да си дръпна да я гледам без проблеми ?! :) би ли ми казал

Отговори на това съобщение
 Re: Купих си Nikon CoolPixL11?
Автор: ventzo   
Дата:   29-10-07 23:25

ако само ще ги гледаш ползвай gomplayer за какво ти е да го конвертваш

успех [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Купих си Nikon CoolPixL11?
Автор: lamtta   
Дата:   29-10-07 23:37

ами youtube и други сайтове дават до 100мб знам,че ще падне качеството,но целта ми е да го направя и в такъв формат да мога да ги качвам по youtube 1 вид да ги правя в .avi or mpeg.. or.. и да им намалявам размера е тфа ми трябва иначе мерси за gomplayer
btw:Искам да ти кажа,че този формат .mov като искам да го отворя с gom player ми дава
"cannot open the media" И ми излиза 1 прозорец find codec натискам на него и ми пише,че неможе да го намери какво трябва да сложа да може да ми чете тези файлове би ли ми казал или ми дал линк за този Plug да го сложа ?



Публикацията е редактирана (29-10-07 23:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Купих си Nikon CoolPixL11?
Автор: захариев   
Дата:   30-10-07 09:22

Magic Video Converter

Отговори на това съобщение
 Re: Купих си Nikon CoolPixL11?
Автор: джъмбо   
Дата:   30-10-07 09:24

Автор: lamtta
Дата: 29-10-07 22:53

а тази форма какво да си дръпна да я гледам без проблеми ?! :) би ли ми казал

както казах вече - куик тайм.... безплатна програма
ако я закупиш става версия про и може май да се ръчка по клипа с нея

Отговори на това съобщение
 Re: Купих си Nikon CoolPixL11?
Автор: 35mm   
Дата:   30-10-07 10:32

И аз бях доста учуден като видях потоци от над 11 МБита в секунда първия път когато използвах видеото на моя COOLPIX P4. Обаче пък затова наистина видеото е с много добро качествео.
При конверсия от .мов на друг формат ще загубиш малко (или много) качество.
Но това е формата в който може да записва фотоапарата ти. Ако искаш по-малки файлове - намали резолюцията на видеото, например от 640 х 480 на 320 х 240.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »