Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sigma 18-200OS ревю
Автор: boni   
Дата:   24-10-07 17:35

Пълните ми впечатления за този обектив, предимства и недостатъци, систематизирани в едно потребителско ревю със снимки в реални условия. Приемам всякакви въпроси и забележки.

Приятно четене !

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Sigma 18-200OS ревю
Автор: Synthy   
Дата:   24-10-07 17:56

еми - въпрос: защо не са в пълен размер кадрите, заснети в "реални снимачни условия" ? Моите уважения Бони, ама винаги така правиш (или поне в повечето случаи), недоизпипана работа. Пусни всичките кадри както са заснети, за да се види реално какво може обектива при реалните снимачни условия.


Отговори на това съобщение
 Re: Sigma 18-200OS ревю
Автор: boni   
Дата:   24-10-07 18:10

Ами дал съм пълен размер на кадрите в началото при различни фокусни разстояния и бленди, за да се види какво точно може обектива. Това е важното в случая. Обикновено прилагам ЗИП файл с всички кадри в РОУ и ДЖЕПЕГ. Обикновено тези зип файлове са по 150-200мб и по мои наблюдения хората не ги теглят особено, а гледат само тестовите кадри и кроповете.
Щом смятате, че е необходимо, довечера ще приложа в ревюто всички кадри в РОУ в зип файл, да си ги изтеглите. Няма проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: Sigma 18-200OS ревю
Автор: Synthy   
Дата:   24-10-07 18:16

е чак толкова не, но пълен размер на минимална компресия от роу е достатъчно според мен. тиф и роу си прав, че почи никой няма да изтегли, докато почти всеки ще кликне да види в голям размер снимката.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »