Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Olympus sp-510 ili Sony Cyber-Shot DSC-H5/B
Автор: gpogojeva   
Дата:   20-10-07 20:23

Какво бихте ме посъветвали? Мога да си позволя нещо на приблизително тези цени 500-600 лв
Предварително благодаря на тези които ми отговорят

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus sp-510 ili Sony Cyber-Shot DSC-H5/B
Автор: rosentushev   
Дата:   20-10-07 20:34

Напъни се за

http://www.photopavilion.com/i/products/Fuji/S6000fd_front_1.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Olympus sp-510 ili Sony Cyber-Shot DSC-H5/B
Автор: Блясък   
Дата:   20-10-07 21:44

В момента се продава Сонито в базара, ползвано, но държано само от дамски ръчички. На времето, когато се интересувах за данните от този клас апарати, се тръбеше за ниския шум на Сонито (разбирай добрия шумоподтискащ алгоритъм). Имаше примери със снимки и клипове на сумрак. Наистина се възхищавах на Сонито, докато аз щраках с Коника/минолта Зет 3. Апарата не е лош! Купувай смело.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus sp-510 ili Sony Cyber-Shot DSC-H5/B
Автор: contrasti   
Дата:   20-10-07 21:56

задължително олимпус.перфектен е.имам такъв и просто за джобен апарат е незаменим- със роу със всички екстри.но задължително да се купи от бг.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus sp-510 ili Sony Cyber-Shot DSC-H5/B
Автор: FLyFLu   
Дата:   20-10-07 22:12

Ако искаш погледни в моя профил да видиш снимките с Сонито и да си прецениш [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus sp-510 ili Sony Cyber-Shot DSC-H5/B
Автор: gpogojeva   
Дата:   20-10-07 22:27

ох с напъването съм до тази цена. Освен това ще се ползва и от дете на 13 години така,че не е желателно да е много скъп [smilie3] До момента бях се ориентирала твърдо за Olympus-а, но днес видях Sony-то в "метро" и тъй като бях чела за ниския шум се заинтригувах, но не успях да открия никакви подробни характеристики в нета за него. Ако някой знае къде има подробна информация, моля пратете линк.
Благодаря на всички отговорили!

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus sp-510 ili Sony Cyber-Shot DSC-H5/B
Автор: Блясък   
Дата:   20-10-07 22:39

http://www.dpreview.com/reviews/specs/Sony/sony_dsch5.asp


http://www.dpreview.com/reviews/sonyh5/


ама няма предполагам да ти помогне много на решението



Публикацията е редактирана (20-10-07 22:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus sp-510 ili Sony Cyber-Shot DSC-H5/B
Автор: gpogojeva   
Дата:   20-10-07 23:08

Благодаря! Аз междувременно намерих и прочетох сравнителни характеристики и на двата и от това което успях да разбера ми стана още по труден избора. единия има оптичен стабилизатор а другия няма, но пък за сметка на това има RAW формат. Не разбрах много за паметта на Олимпуса знам, че е скъпичка, но как стои въпроса с тази на Сонито. Освен това виждам , че има разлика в батериите, но не ми стана ясно кои са по добри.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus sp-510 ili Sony Cyber-Shot DSC-H5/B
Автор: vladihg   
Дата:   20-10-07 23:24

Ето тук има директно сравнение между различни модели. Подбери твоите и ще видиш кой е по-добрия избор за теб
http://www.imaging-resource.com/IMCOMP/COMPS01.HTM

Лично аз смятам, че за парите които ще дадеш Канон А640 е много по-добър избор - повече пиксели(10мпх) и по-детайлна картина с по-високо крайно качество[smilie24]
Иначе Сонито определено е по-добро от Олимпуса[beer] и на двата Ти апарата картите са еднакво скъпи.[shtrak]



Публикацията е редактирана (20-10-07 23:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus sp-510 ili Sony Cyber-Shot DSC-H5/B
Автор: gpogojeva   
Дата:   20-10-07 23:32

Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus sp-510 ili Sony Cyber-Shot DSC-H5/B
Автор: The_Melon   
Дата:   20-10-07 23:42

Panasonic FZ8, от фотопавилион цената е 599.
Ако ще е Канон, то 710IS.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus sp-510 ili Sony Cyber-Shot DSC-H5/B
Автор: gpogojeva   
Дата:   20-10-07 23:42

Да Sony-то май има наистина по-малко шум

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus sp-510 ili Sony Cyber-Shot DSC-H5/B
Автор: surg   
Дата:   21-10-07 15:07

1. СОнито е стабилизация на образа , нещо което е мноооого важно....особено за начинаещи и дете...
2. Олито е един мнооого слаб момдел на фирмата, както и следващите го версии, горещо ти препоръчвам да забравиш за него...
ОДВЕН ТОВА RAW формата не е за начинаещи, иска много добри познания за компютър, програми и време, какво и бърза компютър, забвари и за РАВ в този ценови клас, няма смисъл от него
3. Сонито ако е изправно и запазено е добър избор, както и Панасоник ФЗ7, в този ценови клас, за тези пари и Канон 710 ИС е добро...
освен това закопуване на апарат за 600 лв дори , и обсъждане на качества в този ценови клас, има смисъл само ако някой иска да напрдва в фотографията, за нуждите на семейството, децата , не фатално кои точно апарат се явзима....вервай ми...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »