Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся снимки от с. Арда
Автор: borovinka   
Дата:   11-10-07 14:41

Търся снимки от с. Арда. Местни хора, бит, красиви изгледи от района. Снимките ще бъдат използвани като илюстрации към материал за селото в сп. "Одисей".
За контакти и повече информация:
тел. 02/946 34 93, 0878 171 173, Борис Бишков


Отговори на това съобщение
 Re: Търся снимки от с. Арда
Автор: georgioiv   
Дата:   11-10-07 15:14

да не стане само като миналата година, дето снимките от Обзор останаха без никакъв хонорар... Не че съм го закъсал да взимам от снимки пари, но трябва да спазваме принципи някакви все пак....

Отговори на това съобщение
 Re: Търся снимки от с. Арда
Автор: borovinka   
Дата:   11-10-07 15:48

Хонорарът за "снимките" ти излезе месец по-късно, както и хонорарите на всички останали наши автори в броя. Предполагам, до сега не си звъннал в редакцията от срам поради "отлично" свършената работа. Съжалявам, че ти се доверих, досега никой не ни беше подвеждал така. По-добре да бях пратил някой второкласник да снима, щеше да се справи по-добре.
Интересно ми е, би ли посмял да покажеш RAW файловете си от Обзор в публичното пространство? Същото това пространство, в което току-що наплю мен и списанието.
Интересно ми е, дали ще се намери някой друг, който да се оплаче, че не сме му платили хонорар за снимки или текстове, освен теб ?



Публикацията е редактирана (11-10-07 15:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся снимки от с. Арда
Автор: georgioiv   
Дата:   11-10-07 18:01

а не така с лошо.... с лошо всички можем....
Не си спомням да съм "плюл" някого тук или пък камо ли някое списание...[smilie18]

Забележката ми беше лично към теб, защото на ей такъв въпрос като днешния после се чухме по Q и ти предложих да ти пратя някои снимки, защото и без това имах работа натам.... Направих някакви снимки - добри или лоши - не знам, все пак имаше публикувана снимка, а и не си спомням тогава да си казвал колко са лоши снимките и как би било добре да пратиш второкласник.... В интерес на истината снимах с ръчни обективи, за кеф и попитах дали снимките стават, на което ми бе отговорено че все нещо ще излезе. Е явно нещо е излязло щом е публикувано.

Малко е смешно сега да ми цивриш че снимките били скапани и че няма да посмея да ги покажа в "публичното" пространство след като са вече публикувани... Ми да беше си казал тогава - сори пич, снимаш като второкласник, за хуй не стават тия кадри....

А къде стоял хонорара и до сега не ме интересува, след като търсиш хора да ти свършат работа, после ще ги търсиш да им пратиш хонорара.... не сега да ми се измъкваш с обиди и подигравки.....

Сега ако беше малко по-умен и възпитан би ми пратил л.с. на което да пише - сори пич, хонорара ти е още в списанието - станало е недоразумение - не съм ти се обадил... И аз щях да ти върна съобщение - сори пич, случва се, веднага си редактирам темата.... живи и здрави - дайте го на някой тоя хонорар, да знам че всичко си е Ок....

Ама не - трябва се изпраскаме с един куп глупости....[smile]

Ми ОК пич, моите снимки са булшит за Обзор... ти си се дискредитирал с тях пред списанието, ако искаш да ти пратя някой лев за компенсация - кажи, аз няма да откажа.... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся снимки от с. Арда
Автор: borovinka   
Дата:   11-10-07 18:46

Други недоволни ?

Отговори на това съобщение
 Re: Търся снимки от с. Арда
Автор: ivan.draganov   
Дата:   11-10-07 18:53

аз имам много от там,а ти какво предлагащ??

Отговори на това съобщение
 Re: Търся снимки от с. Арда
Автор: asahi   
Дата:   17-11-23 09:40

Място за снимане


Снимката е на БТА

Отговори на това съобщение
 Re: Търся снимки от с. Арда
Автор: Raffito   
Дата:   17-11-23 13:20

Това значи,че се доближаваме до Хамериканците...[cool]
Те имат такава платформа на Grand Canyon..

https://www.youtube.com/watch?v=M87nqohZtuA



Отговори на това съобщение
 Re: Търся снимки от с. Арда
Автор: asahi   
Дата:   17-11-23 16:07

Пиши Seyir Terasi в Гуглето и глей какво става.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »