Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Велвиа 100 с изтекъл срок на годност около година. Не от хладилник. Става ли?
Автор: Grandpa   
Дата:   05-10-07 23:28

Днес попаднах в един оказион на 15-ина филма Велвиа 100 с изтекъл срок на годност от преди около една година.

Искат да ги взема всичките накуп (не става да взема един филм и да пробвам), та се чудя има ли смисъл да се циганя да мина тънко или само си търся излишно главоболие?

Отговори на това съобщение
 Re: Велвиа 100 с изтекъл срок на годност около година. Не от хладилник. Става ли?
Автор: ирник   
Дата:   05-10-07 23:35

Не.

Отговори на това съобщение
 Re: Велвиа 100 с изтекъл срок на годност около година. Не от хладилник. Става ли
Автор: SLR   
Дата:   05-10-07 23:38

Стига да не са стояли на витрината, мисля че нямаш грижи[smilie8]
Друг е въпроса, колко още ше ги снимаш[smilie11]
Аз като знам че щракам по 3-4 на година, последните 8 определено ше ми дадат фира[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Велвиа 100 с изтекъл срок на годност около година. Не от хладилник. Става ли?
Автор: Grandpa   
Дата:   05-10-07 23:49

Не бяха изблещени на външната витрина, вътре бяха. Къде са били преди това не е ясно.

Отговори на това съобщение
 Re: Велвиа 100 с изтекъл срок на годност около година. Не от хладилник. Става ли?
Автор: Prakticar   
Дата:   06-10-07 00:14

Вземал съм велвии с изтекъл срок, но направо от хладилника. Резултатът беше отличен.
Защо не вемеш една за проба и ако става - вземаш и останалите?

Отговори на това съобщение
 Re: Велвиа 100 с изтекъл срок на годност около година. Не от хладилник. Става ли?
Автор: DEKOV   
Дата:   06-10-07 08:03

Да снимаш с "Velvia" и да получиш посредствен резултат, не си струва.Подозрително е, че не можеш да вземеш един за проба.............


Отговори на това съобщение
 Re: Велвиа 100 с изтекъл срок на годност около година. Не от хладилник. Става ли
Автор: alexstudio   
Дата:   06-10-07 09:00

Мисля че няма да имаш проблем. Мъкнал съм буквално с месеци филми Velvia на индонезийски жеги от 35градуса в раницата,като освен това са минавали сума ти летищни скенери.Резултата после е бил отличен.Много як филм.[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Велвиа 100 с изтекъл срок на годност около година. Не от хладилник. Става ли
Автор: DD5   
Дата:   06-10-07 20:25

Снимай и проявявай веднагя-няма да има проблем[smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »