Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Към админите и форумците с мнение
Автор: тьма   
Дата:   24-09-07 07:30

Вече предложих една категория, която за мен лично е много удачна - "Сватбени снимки", но смятам,че категория "Из живота на форума" също не е излишна, имайки предвид общите мероприятия на форумци, показването на снимки на хора от сайта, които , разбира се, винаги печелят висок рейтинг по разбираеми причини. Ще кажете - много категории стават - ок!
Защо например да не се обединят в една категориите Природа и Диви животни, които са много близки като тема, а всички портрети на котки ,кучета, патки[smilie3] - да преминат към Домашни любимци - и без това там не се помества почти нищо. В една могат да се обединят и категориите Всичко останало и Всекидневие - също поради близката тематика.Това е съвсем лично предложение, с което не ангажирам никого и моля да си спестите личните нападки, това ,че аз не съм ви симпатична,няма нищо общо с предложението ми.
Успешна седмица за всички и нека разумът надделее над емоцията[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: chavdarpg   
Дата:   24-09-07 07:38

А защо сайтане се прекръсти на арт-фотография.нет,и без това само това се цени[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: iiccoo   
Дата:   24-09-07 07:48

Аз пък искам раздел за абсурдите в България. Там да можем да показваме заснети моменти от нашия объркан, миризлив забързан и напрегнат живот особено в по-големите градове. Нека да се посмеем заедно на глупостите, които стават около нас.

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: nsirakov   
Дата:   24-09-07 07:58

Контрапредложение -

предлагам на админите да баннат тъма за 1 седмица, барем малко си отдъхнем от нея

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: ksuhorukov   
Дата:   24-09-07 08:35

Е тя си иска нова категория сега.... как ще се казва не е важно. Важно е да има нова категория.

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: tonevjr   
Дата:   24-09-07 08:41

Абе не мога да ви разбера що за хора сте!!Толкова ли ви изнервя ежедневието или ...
Човека предлага най-културно нещо,което ще направи престоят му тук по-приятен и вие искате да го изядете с парцалите,а може просто да иска да се намира на приказка нали за това е ФОРУМ,а не плювалня[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: e-mil   
Дата:   24-09-07 08:59

Ежедневието e опасно нещо, TonevJr. Не бива да се подценява.

Всеки месец се пръкват по няколко омръзнали теми: "Мнението ми за Фотошоп", "Предлагам нова категория", "Имам идея", "Не-знам-си-какво ми е хрумнало"...
Миналата година беше борба да се разделят Природа и Диви животни, сега дай да ги обединяваме. Още по-преди галериите се напълниха с котки и кучета заради което се появи категория Домашни любимци. Сега да кажем на админите насила да местят снимките в нея.

Да е вчерашна тъма - как да е ще го преживеем. Ама е тук повече от две години. Като иска да си говори с админите да им пише на пощата.

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: nsirakov   
Дата:   24-09-07 09:19

проблемът е, че тъма се чувства пренебрегната тия дни... и се опитва да спечели мъничко внимание... та затова са и темите й... дет се вика да е от вчера - да не е знаем.. ама тя е от коле тука (макар да трябваше да е баннат 2-3 пъти за многократни регистрации)... та си е знаем...
Г-жо Десислава (сори не ви знам фамилията) снимай душка.. покажи снимки... поиграй си и с ФШ... дай да обсъждаме кадри , не да разтягаме локуми

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: IvoZafirov   
Дата:   24-09-07 09:33

Тонев, човекът е жена [smilie5]

Аз съгласен за нова категория. Я глей вчера при Колов какви са ги надробили. Ами по сбирките... Така, че няма да е лошо да им видиме маймунджилъците някъде накуп
[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: Cristinel   
Дата:   24-09-07 09:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: Mobby_Dick   
Дата:   24-09-07 09:52

В темата не виждам мислене или опит за мислене.
Виждам само поредната ескалация на един личен конфликт, за които темата е само един плацдарм.
Недостоина работа [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: J0R0   
Дата:   24-09-07 10:56

Целта на Фото Форум е да бъде сайт в който да се показва фотография.
Имам предвид значима фотография, каквато трябва да бъде по изложбите и каталозите.
Това че доста хора си изпразват картите тук, не означава че трябва да насърчаваме подобен подход.
Има си сайтове за тая цел.

Във PHOTO-ZONA.NET можете да си създавате каквито си искате албуми и да си качвате каквито си искате снимки.

Личното ми мнение е, че тук, във Фото Форум категориите и без това са много и малцина обхождат да разглеждат всичките от тях.
Повечето хора, които искат да гледат добра фотография отварят рейтингите.
А как да попадне една снимка в рейтинга, като десетина човека влизат в някаква категория и основната част от хората не я виждат?

Става първо "ИСКАМ НОВА КАТЕГОРИЯ", и само малко време след това "ЗАЩО СНИМКИТЕ ОТ КАТЕГОРИЯ .... СА НЕДООЦЕНЕНИ?"

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: navy   
Дата:   24-09-07 11:00

Само две категории са достатъчни:

"ХУБАВИ СНИМКИ"
"ВСИЧКО ОСТАНАЛО"

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: _OmegaTransFer_   
Дата:   24-09-07 11:24

Аз съм против създаването на множество категории, в началото успявах да ги обхождам, а вече не си правя труда, разглеждам само през рейтингите. А и понякога започвам да се чудя за коя категория ми е снимката. Даже и сега ми се струват много, мисля, че 7-8 са напълно достатъчни (например портрет, пейзажи/природа, репортаж, голо тяло, експеримент, диви животни, макро). По-важно е снимането, не категориите [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: J0R0   
Дата:   24-09-07 11:27

navy [smilie24]


Много се замислям обаче за една категория "Кошче", където да се местят снимките, които не са за "Избрано".
Защото голям процент не са, но явно авторите им нямат преценката за това коя снимка е за показване и коя не е.
Обаче кой и как ще я върши тая работа не ми е още ясно.
Ако трябва да я вършим админите, това ще ни губи много време, а и без това нямаме.
Ако трябва друг някой - голяма е вероятността да използва тази възможност за да праща там снимки на хора които не са му приятни.

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: e-mil   
Дата:   24-09-07 11:40

Еми, ето тьма е жадна за мениджмънт. Пробвай нея.

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: e-mil   
Дата:   24-09-07 11:41

А-а-а, не... сетих се. Предложи на нейви и моби да я стопанисват заедно. Тъкмо няма да скучаете в офиса [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: Стефан   
Дата:   24-09-07 14:29

Ами да, разбира се! Само че правилото трябва да е ако и двамата я хвърлят в кошчето, значи си е за там [smilie18] Нещо като модерирането на "Видове", но с обратен знак [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: BirdOfPray   
Дата:   24-09-07 15:10

УРА.... ДА за категория "КОШЧЕ" [smilie24] [smilie24]

БРАВО на Жоро!! ТОВА е адски нужно. ПРЕДЕЛЕНО!!

НЕ ми се мисли после къф хленч ще падне обаче [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: luxor   
Дата:   24-09-07 15:24


Аз, на свой ред, да кажа, че искам категория НЛО.


Това е наболяла тема, в световен мащаб!


Милиони хора по света не могат да заспиват нощем спокойно!


Тоест, с това, ще можем или да оборим теориите, или да покажем, че няма нищо страшно [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: luxor   
Дата:   24-09-07 15:48


Преди всичко, на едно такова начинание са нужни смелост и единност [smilie24]

инак нищо няма да стане [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: e-mil   
Дата:   24-09-07 15:50

Аз пък искам категория "Призраци". Youtube е пълно със заснети призраци. Като си пусна Дискавъри, оставам с впечатление, че само в САЩ и Британия има призраци.
Изоставаме от световния напредък, колеги!
Да живее международното положение!

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: svetlaN   
Дата:   24-09-07 16:00

[smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: luxor   
Дата:   24-09-07 16:05


Мисля, че не е лоша идеята, да ги обединим [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Към админите и форумците с мнение
Автор: delchev   
Дата:   24-09-07 16:14

а може ли към Правилата да се добави, че заглавие ПОМОЩ, се използва във форума само в спешни случаи, а не за щяло и не щяло и особено при избор на апарат до 314лв и 27 стотинки, моля

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »