Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Кои са най-евтините фотоапарати с промяна на ZOOM по време на заснемане на клип?
Автор: EMILEN   
Дата:   23-09-07 13:45

Искам да си купя цифров фотоапарат, с който да мога да снимам видеоклипове с резолюция 640х480, 30 кадъра в секунда (може и 24) със звук и в същото време да мога да променям ZOOM-а по време на самото му заснемане. Кои са най-евтините варианти?

Коментари от рода на "Вземи си видеокамера по-добре, ако ще снимаш клипове!" не ме устройват.

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-евтините фотоапарати с промяна на ZOOM по време на заснемане на клип?
Автор: jordansl   
Дата:   23-09-07 14:04

За този модел съм сигурен: Panasonic Lumix DMC-TZ1 [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-евтините фотоапарати с промяна на ZOOM по време на заснемане на клип?
Автор: magnifico   
Дата:   23-09-07 14:09

ммм, а на TZ3 не може [smilie10]
Сигурно щото вариото е твърде голямо....нз [smilie11]



Публикацията е редактирана (23-09-07 14:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-евтините фотоапарати с промяна на ZOOM по време на заснемане на к
Автор: djogata   
Дата:   23-09-07 21:30

Панасоник ФЗ50, евентуално Фуджи 6500, абе общо казано апаратите с механичен зум, защото електрическия зум издава силен шум и много апарати затова заглушават звука като се зум-ва

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-евтините фотоапарати с промяна на ZOOM по време на заснемане на к
Автор: джъмбо   
Дата:   23-09-07 21:34

видео камера....

ясно ми е за какво ти е .... ама си има начини за сваляне на комп....

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-евтините фотоапарати с промяна на ZOOM по време на заснемане на клип?
Автор: _OmegaTransFer_   
Дата:   23-09-07 22:05

Canon серия S

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-евтините фотоапарати с промяна на ZOOM по време на заснемане на клип?
Автор: kaic   
Дата:   23-09-07 22:18

И аз като "_OmegaTransFer_ "
всеки апарат от серията на Canon S2; S3; S5 би ти свършил идеална работа само, че не съм убеден, че са най евтиния вариянт. Може би те са един от най-добрият вариант за цифров апарат с мн.добри снимки и мн. добро видео със стерео звук, 12 пъти оптичен зум по време на клип + до 48 цифров, почти безшумен мотор, резолюция 640х480, 30 дори и 60 фр.с. а S5 е дори с режим LP позволяващ двойно по дълъг запис с прилична компресия
Написаното по-горе мога да потвърдя с факти.

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-евтините фотоапарати с промяна на ZOOM по време на заснемане на клип?
Автор: alecks   
Дата:   24-09-07 08:09

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-евтините фотоапарати с промяна на ZOOM по време на заснемане на клип?
Автор: iiccoo   
Дата:   24-09-07 08:13

Фуджи S 5700 с 640x480 / 320x240 pixels
30 frames / sec. и зуум през това време.

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-евтините фотоапарати с промяна на ZOOM по време на заснемане на клип?
Автор: ddimo   
Дата:   24-09-07 08:23

Като се пита за най-евтини - казвайте/показвайте евтини [smilie8]

Nikon L12 със сигурност може. И VR има. За <400 лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-евтините фотоапарати с промяна на ZOOM по време на заснемане на клип?
Автор: Pavel   
Дата:   24-09-07 09:37

Kodak EasyShare P880 - механично варио 24-140 мм, тук има превю за повече подробности
http://www.dpreview.com/reviews/kodakp880/




Публикацията е редактирана (24-09-07 11:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-евтините фотоапарати с промяна на ZOOM по време на заснемане на к
Автор: flancer   
Дата:   24-09-07 11:49

Коника/Минолта Z3/за нея не съм сигурен/ или Z5 , 12x , 640x480 , 30fps , QuickTime MOV , лошото е че не знам дали ще намериш такива , иначе,и на самсунг някои модели имат зум при снимане , но си заглушават звука

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-евтините фотоапарати с промяна на ZOOM по време на заснемане на клип?
Автор: elsy   
Дата:   24-09-07 11:58

Подкрепям iiccoo.Фуджи S5700 - 450 lw.
Прави много добри клипове и е с активен 10оптичен зум

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-евтините фотоапарати с промяна на ZOOM по време на заснемане на к
Автор: ibex   
Дата:   24-09-07 12:05

Панасоник ФЗ30 го има и работи [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Кои са най-евтините фотоапарати с промяна на ZOOM по време на заснемане на к
Автор: EMILEN   
Дата:   24-09-07 15:07

Аз лично не можах да намеря Panasonic F330.

И ще помоля занапред да няма прелдожения, които не са защитени с линк с цена в България. И търся нещо възможно най-евтино.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »