Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Цветен лазерен печат в София
Автор: dieselboy   
Дата:   24-09-07 04:31

Къде в София има ателие, copy center, книжарница, където да печатат A4 цветно на лазерен принтер? И по-точно да ти разрешават да си отвориш снимката с photoshop, да нагласиш резолюция и настройки и да я пуснеш да се печата? Оказа се, че на много места в София служителите са крайно неучтиви и излизаш със снимки/графики принтирани на 96dpi - нещо крайно незадоволително. Добре би било ако цената не надвишава 1лв/стр.А4

Отговори на това съобщение
 Re: Цветен лазерен печат в София
Автор: ddimo   
Дата:   24-09-07 08:08

Един цветен лазер А4 вече струва под 500 лв.
Друг въпрос е, че май не е най подходящия за принт на снимки - темата е разисквана във форума преди няколко месеца.
Трети въпрос е, че и аз, ако хал хабер си нямах от комп и принт и виках някой да ми оправя настройките + всякакви дребни проблемчета за 30лв/час, никога не бих оставил клиента да се обслужва сам с техниката.
Четвърти въпрос е разходите - на 96 дпи принтера харчи мн. по-малко тонер, отколкото на 600[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Цветен лазерен печат в София
Автор: nik1   
Дата:   24-09-07 09:02

dieselboy, ела при мен, за форумци може....
855 30 83
Николай

Отговори на това съобщение
 Re: Цветен лазерен печат в София
Автор: iasen4o25   
Дата:   24-09-07 12:30

имаш ЛС

Отговори на това съобщение
 Re: Цветен лазерен печат в София
Автор: asahi   
Дата:   24-09-07 13:30

Най-качествените мешини за лазерен печат DC5000 са на Т. Каблешков #1 - Х-принт и на 7-ми километър на Цариградското - Фатум.
Следват DC250 - Скан Лайн, Смарт Д, Ангра, Фокс 21, РедПоинт, Вес21, Дея... сигурно пропуснах нещо - доста станаха в София.
По качество ги следват DC6060 - Арт Колор, Принт.бг, Колбис в малкото НДК и Ная.

На посочените места едва ли ще ти дадат компютър да си правиш файловете. Затова си ги приготви вкъщи. Форматът е минимум SRA3 - 320/450мм с 5мм непечетаемо поле. Можеш да събереш 2 А4-ки. Обърни картинките в CMYK и ги провери на калибриран монитор.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »