Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Кандидат студент?
Автор: infusion   
Дата:   18-09-07 16:27

Винаги ме е блазнило желанието да стана или актьор или фотограф. Никога не съм се занимавал с актьорско майсторство, но съм снимал не веднъж.
Бях потресен, когато най-накрая дойде момента за кандидат студентските изпити. Оказва се, че за да мога да кандидатствам в НАТФИЗ, е трябвало да се занимавам с фотография още от дете или родителите ми да са били фотографи, за да ми осигурят нужната техника. Една мечта е на път да се срине...
Искам да помоля, някой който има желание да ми помогне и насочи, било то с литература или съвет как да постъпя да ми пише на skype: iboga_handroot. Благодаря Ви.

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: asahi   
Дата:   18-09-07 16:54

НАТФИЗ не е курс за начинаещи. Там се учи изкуството фотография, не занаята.

Един от възможните сценарии:
1. Курс по фотография
2. Самостоятелна работа - четене, снимане, гледане на фотографии и картини, посещение на изложби.
3. Курс по фотография с изучаване на класическите филмови процеси.
4. Още самостоятелна работа.
5. Един курс в НАТФИЗ за сверяване на часовника.

И ако още не си се отказал - кандидатстване.



В чужбина е по-лесно.

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: infusion   
Дата:   18-09-07 17:02

[smilie23] Ще си скъсам гъза и ще правя по-добри снимки от теб! Писнало ми е от "хейтъри"!

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: Synthy   
Дата:   18-09-07 17:08

какво точно "хейтърско" намери в отговора на асахи? Мисля че доста точно ти е отговорил и насочил.

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: asahi   
Дата:   18-09-07 17:09

Ще се радвам за теб ако правиш най-хубавите снимки без да си скъсваш гъза.
Желая ти успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: slav61   
Дата:   18-09-07 17:34





Публикацията е редактирана (18-09-07 17:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: jack-of-diamonds   
Дата:   18-09-07 18:10

asahi ти отговаря и помага като човек , а ти ... нещо се изнерви ли ?

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: infusion   
Дата:   18-09-07 18:14

Няма форум без флудери-явно! Съвсем точно и ясно описах начините, по които бих искал да ми се помогне. Благодаря за разбирането.[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: Manchev   
Дата:   18-09-07 18:15

infusion я се стегни бе, човек. Казват ти съвсем в прав текст как седят нещата с кандидатстването, а ти лаеш. Какво- да не би да се имаш за нещо повече от начинаещ, че се засегна? Ако беше такъв, нямаше да питаш за помощ тук.

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: dimi2007   
Дата:   18-09-07 18:15

помисли за финансов мениджмънт [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: Manchev   
Дата:   18-09-07 18:18

Автор: infusion
Дата: 18-09-07 18:14

Няма форум без флудери-явно! Съвсем точно и ясно описах начините, по които бих искал да ми се помогне. Благодаря за разбирането.[smilie2]

Искаш съвет? Ми на ти съвет. Тази година пропускаш кандидатстване и си скъсваш гъза от четене на стари книги и запознанство с филмоватата фотография. Посещаваш някакъв курс. И догодина на следващите изпити виждаш какво можеш.

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: infusion   
Дата:   18-09-07 18:21

[smilie10] закрийте тази тема моля...

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: infusion   
Дата:   18-09-07 18:23

споменах ли че иам цяла година на разположение... да фък! никой не помага от каде си намеря литература? някой да знае каде има курсове и прочие. вие сте ограничени да си нафурляте флуда и тва е! как няма да се ядосам. помолих някой да помогне в скайп за да мога да разговарям с него подробно! ае чатете си, сам ще се оправям!

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: dimi2007   
Дата:   18-09-07 18:24

помисли за мениджмънта......

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: Gen   
Дата:   18-09-07 18:25

infusion,

след като asahi ти е нещо крив, че си е направил труда да ти отговори, сега е ред да обвиниш и родителите си, че на са ти купили фото-техника навремето.

Имам чувството, че живееш с илюзията, че като си купиш фотоапарат и някой ти покаже бутоните и вече си готов завършен фотограф...

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: jack-of-diamonds   
Дата:   18-09-07 18:26

хахах дими [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: Manchev   
Дата:   18-09-07 18:28

Аз се сещам какво ще му върши работа на infusion. Един евтин апарат и 20тина снимки, каквито и да е. Научаваш и 5 български фотографа и отиваш на изпит в НБУ и си готов. Стига пари да имаш нямаш проблеми там.

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: infusion   
Дата:   18-09-07 18:31

Хои се снимай бе! Сега пък родителите са ми виновни... Не познавам по-глупави хора от вас, дори и вас не познавам, и по-добре. Аз си помислих, че може би ще получа помощ.
Твоите родители са виновни, че не са те възпитали да общуваш човешки с хората и да не обиждаш безпочвено! ГЛУПЦИ! НЕВЕЖИ! ХЕЙТЪРИ!

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: Synthy   
Дата:   18-09-07 18:33

не е добре да пропускаш да си пиеш хапчетата, да знаеш. Ако са ти слаби, мога да ти уредя нещо по-силно (транксен да речем).

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: infusion   
Дата:   18-09-07 18:35

Не мога да повярвам... къде живея? Най-красивата страна с най-просташкия народ. [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: infusion   
Дата:   18-09-07 18:38

О! Да! Говорете ми още, интересно ли още колко ли глупости можете да излеете върху мен грешния.

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: Gen   
Дата:   18-09-07 18:44

infusion, обичам да се заяждам с такива като тебе :-))

в тази връзка, като започнеш да си късаш гъза,
свиркай да дойдем да поснимаме малко :-))

ДА ЖИВЕЯТ ХЕЙТЪРИТЕ!

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: ALBIREO   
Дата:   18-09-07 18:51

infusion - литература има из торент сайтовете. Провери и в data.bg - търси и в google.bg.
Не мога да ти препоръчам нито една книга, защото не съм сигурен, че тези които съм чел са най-доброто средство да научиш нещо...
Но, не разчитай само на книгите, а мисли. Изкуството идва от теб, не от книгите - те могат само да те насочат, нищо повече [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: pachuka   
Дата:   18-09-07 18:51

Леле тоя чернобил явно влияе зле и на мозъка.

ти кво искаш некой да те хване заръчичка да те заведе в книжарницата да ти купи книшките да ти предостви фототехниката си че да се учиш на нея и после да те закара до некой курс ли?
И ако толкова ти е беше зор можеше да ползваш търсачката и да видиш че курса по фотография е започнал вчера и с малко добро желание да се вмъкнеш в него.

Отговори на това съобщение
 Re: Кандидат студент?
Автор: ogimag   
Дата:   18-09-07 19:04

infusion- за вас една фуния и направо да ви се налива в главата. Ама с по-голяма дупка, че да стане по-бързо. Има нужда.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »