Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на Фотоапарат
Автор: tany66   
Дата:   18-09-07 07:25

Здравейте!Аз съм аматьор-любител и искам да си взема фотоапарат.От 3 години имам един Оlympus C-150 и реших да го сменя(не че не ми върши работа).Не търся нещо специално(така да се каже за попълване на семейния албум)или да си гледаме пиянските физиономи(в повечето случай).До 400лв.Прегледах темите и се чудя между Samsung S850 или Canon PowerShot A560.Вие какво мислите?Може да предложите и друг модел.За Самсунга видях че доста се оплакват от изгоряли пиксели(не знам термина дали е такъв),това стандартен дефект ли е или е до късмет?Благодаря ВИ предварително

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Фотоапарат
Автор: doca   
Дата:   18-09-07 08:10

Samsung-a има голяма 1/1.8" матрица, но екранчето му черпи доста и не издържа повече от 250 кадъра с едно зареждане.
От двата апарата- вземай Canon-a.Няма да съжаляваш. Не ми се рови, затова провери все пак дали има оптична стабилизация, щото ми се струва че май нямаше. В САЩ обаче цената на този Canon е около 150 долара, така че си направи сметка дали е изгодно да го купуваш от тук за 400 лева, при положение ,че може твои приятели да ти го доставят за 220 лв.



Публикацията е редактирана (18-09-07 09:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Фотоапарат
Автор: bouncer   
Дата:   18-09-07 13:28

Canon A560 e 349lv s DDS[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Фотоапарат
Автор: zubo   
Дата:   18-09-07 17:24

Каааааааааааааааааааааааааааааааааанон[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Фотоапарат
Автор: tany66   
Дата:   24-09-07 20:11

Момичета и момчета,още се чудя какво да взема.В павилиона има Canon PowerShot A570 IS.Освен с оптичния стабилизатор аз като пълен аматьор каква друга разлика мога да забележа между 560 и 570 по време на работа с тях?Не че разбирам но имат ли хистограма,ръчен фокус?Искам мнението на хора ползвали тези апарати,от ревютата не мога да добия представа.

Наистина в щатите са доста по-евтини но няма кой да ми донесе от там.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Фотоапарат
Автор: solo5   
Дата:   24-09-07 20:16

аз съм за Samsung S850 [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »