Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Моля за помощ!!!
Автор: fasta   
Дата:   18-09-07 03:18

Здравеите! Бих искал да ви помоля за съвет относно обектив до 300-350 лв. Дори и да е втора употреба. Кажете ми моля ви ако си купувам нов до тези пари какъв да е или ако си купувам втора ръка за какъв да се оглеждам. Причините да си купувам толкова евтин обектив са 2. Първата е че си купувам 350д и не ми остават много пари и втората е че сега минавам на SLR. Трябва ми нещо което да става за портрети и да ми върши работа при снимане на коне. От една страна съм се спрял на Sigma 70-300mm f/4-5.6 APO DG Macro или Canon EF 28-105 f/4-5.6 USM. Моля ви форумци помогнете ми с избора защото е много важен за мен. Друг обектив няма да мога да си купя скоро. Благодаря ви много. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ!!!
Автор: jack-of-diamonds   
Дата:   18-09-07 03:55

Sigma 55-200mm f/4-5.6 DC може би ...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ!!!
Автор: BirdOfPray   
Дата:   18-09-07 14:13

НЕ се научи този : fasta : да пише новмали заглавия на темите [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ!!!
Автор: neuromancer   
Дата:   18-09-07 16:59

т.е. ще купуваш само един обектив, и под 350 лв, а си взел 350Д за хиляда? Предполагам че е късно, но първо се избира хубав обектив и отзад каквото дойде.
Иначе вземи 28-105 ф/3.5-5.6, много добър е за тия пари. 4-5.6 е мазачка, както и всичко друго евтино. Абе ако нямаш пари, вземи китака, поне е евтин.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ!!!
Автор: BirdOfPray   
Дата:   19-09-07 02:48

ВЗЕМИ сигма 18-200 или 28-300

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ!!!
Автор: nsirakov   
Дата:   19-09-07 07:49

неуроманцер - и аз почнах така.... пробвай и тамрон 70-300/4-5.6 не е по-лош от сигмат а е по-евтин.. и събирай сбирай $$ за нещо по-добро :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »