Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 PANASONIC DMC-FZ8EG-S
Автор: monvm   
Дата:   17-09-07 14:28

Здравейте! Не знам дали тук е мястото, но понеже искам да си купя някакъв хубав апарат до 680 лв, който да може да прави хубави снимки най-вече на концерти, бих искал да попитам дали този е добър? - http://www.pazaruvaj.com/cifrovi-fotoaparati-c40/panasonic-lumix-dmc-fz8-p12373014.html

Благодаря предварително! :)

Отговори на това съобщение
 Re: PANASONIC DMC-FZ8EG-S
Автор: danielstamatov   
Дата:   17-09-07 14:37

Аз съм доволен от него, но според мен не е най-добрия вариант за концерти, защото там обикновенно ти трябва височко исо, а този шуми на такова. Май е най-добре да си вземеш Фуджи с голям зуум.

Отговори на това съобщение
 Re: PANASONIC DMC-FZ8EG-S
Автор: monvm   
Дата:   17-09-07 14:46

Извинявай, но ще може ли ти да ми препоръчаш някой подходящ за концерти, че аз нищо не разбирам общо взето... но да не е повече от 700 лв. Много ще съм ти благодарен! :)

Отговори на това съобщение
 Re: PANASONIC DMC-FZ8EG-S
Автор: monvm   
Дата:   17-09-07 14:59

А този? - http://www.video.store.bg/c/p-p/m-729/id-16038/7-1-mp-cifrov-fotoaparat-fuji-finepix-s-5700.html

Отговори на това съобщение
 Re: PANASONIC DMC-FZ8EG-S
Автор: fmj   
Дата:   17-09-07 15:28

Vav fotopavilion Fujifilm Finepix S700 ili S6500 po dobriqt variqnt az li4no se otkazah ot Lumix FZ 8 sled kato gi pipnah tqh.

Отговори на това съобщение
 Re: PANASONIC DMC-FZ8EG-S
Автор: iiccoo   
Дата:   17-09-07 16:42

За концерти не ти ли трябва и да е нещо малко, за да не го намерят като те джобят. Пък и е толкова игра на светлини, че работата не е хич лесна. Зависи за какви концерти говориш де [smilie18] Аз говоря от гледна точка на метъл и рок концерти. На други не съм ходил.

Отговори на това съобщение
 Re: PANASONIC DMC-FZ8EG-S
Автор: prism   
Дата:   17-09-07 16:45

s6500fd [smilie24]

5700 е с обикновена матрица и ще имаш същите проблеми, както с Паналайката.

Отговори на това съобщение
 Re: PANASONIC DMC-FZ8EG-S
Автор: monvm   
Дата:   17-09-07 16:59

Хубаво, ама нямат ли значение и пикселите? Защото на S5700 са 7, а на S6500fd са 6,1?

Отговори на това съобщение
 Re: PANASONIC DMC-FZ8EG-S
Автор: fujifan   
Дата:   17-09-07 18:32

имат! колкото по-малко толкова по-добре

Отговори на това съобщение
 Re: PANASONIC DMC-FZ8EG-S
Автор: xborox   
Дата:   17-09-07 20:14

Категорично FZ8 няма да ти върши работа при такива изисквания. Дори и да овладееш напълно качествата на апарата, резултатът ще е посредствен. Три неща са задължителни в твоя случай, а FZ8 не притежава нито едно от тях:
1. ниски нива на шум при високо исо (демек 2,5 матрица не попада в тази категория)
2. ринг за вариото
3. бърз и прецизен автофокус при лоши светлинни условия


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »