Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с Канон 350Д
Автор: Nooky   
Дата:   16-09-07 14:33

Здравейте, имам от 2 години апарата и до сега не съм имал проблеми ама на скоро ми се случи мн странно нещо.
Както си снимам и даде на малкия дисплей еррор и трябваше да го изкл'ча и пак да го пусна за да почне да снима. И вече така няколко пъти ми става, незнам защо.
Някой може ли да ми каже какъв е проблема и да ме посъветва как да постъпя в такъв случай да не би да се е прецакал апарата [smilie2]

Иначе снимам с китовия обектив за сега само с него ми е правило така иначе имам и 70-200 ама с него мисля че не ми се е случвало.
Благодаря ви предварително.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Канон 350Д
Автор: nsirakov   
Дата:   16-09-07 14:36

нещо като тук??
https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=679503&t=679503&phorum_uriauth=

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Канон 350Д
Автор: Nooky   
Дата:   16-09-07 14:44

Май май да!

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Канон 350Д
Автор: dau   
Дата:   16-09-07 15:12

контактите ей...

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Канон 350Д
Автор: asahi   
Дата:   16-09-07 22:50

ше търкаш да не мъркаш

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Канон 350Д
Автор: IChertov   
Дата:   16-09-07 23:43

Имам същия проблем...
китовия обектив е евтина говняна работа..
кабела на блендата се пука.. и за това ти се прави на умен апарата и не снима.. пробвай да позатвориш блендата и да натискаш едно след друго бутона за затваряне на блендата и ще видиш, че след няколко пъти ще засече блендата и пак няма да можеш да снимаш...
за да го оправиш трябва да се смени.. а не си струва защото ремонта е м/у 80 - 100 лв ... обектива струва 120 не повече.. + това е отвратителен...
пуцай си спокойно :) [smilie24] [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Канон 350Д
Автор: Nooky   
Дата:   17-09-07 10:37

Благодаря ви много. Аз и без това си чакам новия обектив от америка да ми го донесат спрял съм се на 17-40 Л дано да остана доволен от него [shtrak] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Канон 350Д
Автор: ZENTEX   
Дата:   17-09-07 14:20

Обектива е дефектирал,по добре го метни ,не си заслужава цената на ремонта.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Канон 350Д
Автор: mano   
Дата:   17-09-07 20:55

IChertov, на крива ракета нали знаеш. Обектива си е обектив и щом може да се снима с него значи си върши работата. Пък аз за китовия мога да кажа само "Добре че го има за да не ми се налага да купувам 17-40L".

Ползван като пейзажен обектив си е много добър. При такава фотография кривенето почти не се забелязва да не казвам изобщо.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »