Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 моля за помощ за презентация ProShowGold!
Автор: murphy   
Дата:   15-09-07 00:23

Та значи цяла вечер си играя, направих нещо което ми харесва.
Създадох ЕХЕ. И като затворих програмата сета не мога да отворя наново работния файл.
Помагайте!


Отговори на това съобщение
 Re: моля за помощ за презентация ProShowGold!
Автор: mitkowin   
Дата:   15-09-07 01:15

Е то те е питало искаш ли да сейфнеш т'ва дет си го майсторил т.е. ако после когато го прегледаш не ти ареса да може да влезеш да си го направиш, та въпроса е ти четеш ли или по дифолт натискаш ОК и сейфна ли го или са заблея - сейфа изглежда по същия начин като еье-то като иконка?![smilie21] Ама нали ти аресва ко ти пука всъщност, + т'ва на ново става за две мин. да изплескаш пак снимките + музика[smilie11]



Публикацията е редактирана (15-09-07 01:23)

Отговори на това съобщение
 Re: моля за помощ за презентация ProShowGold!
Автор: iiccoo   
Дата:   15-09-07 09:22

Аз от година и нещо не съм я ползвал, но помня, че бяха два съвсем различни файла. Единия е да си гледаш готовата презентация и може да се отвори без да имаш инсталирана самата програма, а другия, не можеш да го отвориш без нея. Втория съдържа цялата презентация като можеш да я редактираш, удължаваш и тн.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »