Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Пенчо Маркишки, bTV
Автор: b0bb0   
Дата:   28-08-07 20:29

Гледахте ли преди малко новините по bTV? След 8 безуспешни операции в България "здравната" ни каса не разрешава на Маркишки да се оперира в Белгия за сметка на касата. И се изтъпани една професорка и каза, че едва ли не ослепяването е нещо нормално... Безобразие :(((

Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: apollo   
Дата:   28-08-07 20:30

Не можах да повярвам... не знаех [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: marchello   
Дата:   28-08-07 20:34

[smilie23]

... и едва ли не ... човека лъжеше за осемте си операции...

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: джъмбо   
Дата:   28-08-07 20:34

не я обиждай на професор та е АКАДЕМИК [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9]


баси наглата гад беше тая

Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: doca   
Дата:   28-08-07 20:41

И аз го гледах. Крайно време е това правителство да си отиде, барабар с академичката.
Май по-реално е аз да се махна.

Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: apollo   
Дата:   28-08-07 20:46

Каква студенина... такива като тая на безлюден остров, докато пукне от глад или каквото и там да е[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: former   
Дата:   28-08-07 20:47

Повдигаше ми се, докато я слушах...

Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: boni   
Дата:   28-08-07 20:54

Да бе, иначе 600-700 милиона годишни приходи от тотото могат да отиват за "спорта", а за здравеопазване няма.[smilie23] [smilie23] [smilie23]
Не успях да видя предаването, познавам Пенчо лично, но не знаех че има такива проблеми....Ей сега е момента такава голяма фирма като Фикосота, където той работи от дълги години, да вземе да му помогне!

Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: pmp   
Дата:   28-08-07 20:59

Поредният роден абсурд[smilie23] [smilie9] После защо хората не си плащали здравните осигуровки?! Абе... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: apollo   
Дата:   28-08-07 21:02

Много пъти сме си писали... уви и аз не знаех и гледах като гръмнат[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: Cyclops   
Дата:   28-08-07 21:06

Извинете, но ще се намеся за малко от по-друга страна! Добре е, че се случват такива проблеми и че се огласяват от медиите. Всъщност случаите са невъобразимо много! Здарвеопазването ни е меко казано "гнило" и само това,че голяма част от нас са млади не ни е запознало с неговата безнадежност! Отдавна е дошло това време в което обществото трябва да представи исканията си пред така наречените дисижън-мейкъри и да реши този проблем твърдо! Нека не се тупаме в гърдите и да говорим че "здравето е най-важното"! То наистина е така, ама смисъла нещо се губи с повтарянето. България е на челните места по липса на профилактика, вреден начин на живот и лошо (вкл. нискобюджетно) здравеопазване в Европа. Като казвам европа нямам предвид ЕС. И какво правим ние? Оставяме решение да търсят тези, които вече доказано в времето не са приоритет на всички нас ( за съжаление и моя най-голяма скръб ) - на пенсионерите - те са най-засегнати от " феномена" здравеопазване в България! И нека не правим инцидентни мърморения по повод на конкретен случай, а да търсим отговорност от виновните за цялостната ситуация, вкл. нас самите, и да помним, че рано или късно и ние ще бъдем някъде пациенти! Дано не е на тази система, защото спукана ни е работата!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: mguergov   
Дата:   28-08-07 21:07

Много ми харесват сайтовете му. Не знаех, че има проблем [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: tofo   
Дата:   28-08-07 21:24

Сега е момента да изумуваме да ударим едно рамо. Идеи? [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: nsirakov   
Дата:   28-08-07 21:26

не познавам маркишки лично, но едва ли има юзър тук, който да не го познава... не съм гледал предаването - какво му е на човка... и как можем да помогнем...

Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: джъмбо   
Дата:   28-08-07 21:29

проблеми с очите и след 8 операции дедовия
но не му дават да се оперира в белгия щото сбираш ли няма да имат пари за нови луксозни сгради и БМВта келешите от здр4авната на които всеки месец плащам като поп[smilie9] [smilie9] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: Cyclops   
Дата:   28-08-07 21:37

За съжаление след 8 пъти бъркане в нещо толкова деликатно като очите, едва ли и в Белгия ще могат нещо да свършат! [smilie2]

джъмбо, като плащаш, знаеш ли за какво?

Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: doca   
Дата:   28-08-07 21:39

Страда от някаква рядка болест на очите и понеже, както писа и Джъмбо,е претърпял вече 8 операции, като гражданин на ЕС, желае да се оперира в Белгия, защото очевидно нашата офтамология не дава положителни резултати.
И цитираната академичка/академичка ама не е човек/, го отрязва, защото те/ЕС- лекарите/ пишели едни суми/20-30 хил. евро/, които били многократно по-високи от нашите/400 евро/. И от името на здравната каса, тази патица отхвърля и не подкрепя желанието на гражданина на ЕС Пенчо Маркишки да се лекува извън България, въпреки че има право. Дори споменаха какъв формуляр трябвало да се попълни/ мисля че беше номер 112/. Отвратително!

Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: miton   
Дата:   28-08-07 21:39

Ето това е повод да се замислите другия път като гласувате за комунистите и ДС,та след време да не съжаляваме пак......[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: джъмбо   
Дата:   28-08-07 21:42

хем плащам
хем като ходя на преглед чакам по 2 часа (независимо от часа) плащам някакви 2 кинта на доктора.... после плащам още всякакви такси ако искам друг доктор или изследване.....

вярно не е като на частен прием

ама при положение че ходя един път годишно (за мое щастие ЗА МНОГО ГОЛЯМО ЩАСТИЕ което оценявам) ми е странно

Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: apollo   
Дата:   28-08-07 21:45

То пък за кой да гласуваме[smilie23]

Баси, човекът от който съм научил толкова много за астрофотографията има проблем с очите. По голям кошмар за един астролюбител не знам [smilie2] [smilie9]

Мамка им и боклуци... направиха си сума ти "семейни" фирми и не се спират[smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: doca   
Дата:   28-08-07 21:46

Сега се ядосвам защо не и запомних името на тази академичка, псевдо-лекар, която е напълно самозабравила се управляваща, забравила че е подписвала Хипократовата клетва.

Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: nki   
Дата:   28-08-07 21:49

Предлагам да не го обсъждаме човека като на пазар
("-Ама, Маро ми той от години болен ма!"
"-Да ма Пено - 8 операции има!")
Мисля, че астрофотографиите и статиите му са били катализатор за почти всички любители-астрономи у нас! Представете си на какво му е на човек запленен от астрономия, оптика, фотография без нормално зрение!
На здравна каса може да се надаме колкото си искаме. Пътя е един - банкова сметка, дарения, мобилни оператори, СМС-и.

Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: Cyclops   
Дата:   28-08-07 21:51

[smilie8]
Дааа!
То май наистина имало проблем!



Човека (който и да е той), има право да получи възможно най-доброто лечение в общността в която живее! А именно - ЕС. Друг е въпросът дали в Белгия ще го приемат. Ако да, то той е в пълното си право да иска от нашата система на финансиране на здравните грижи, при условие че не му предоставя това от което има нужда, да го изпрати там където могат!!!
Ако не съд до дупка!

Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: asahi   
Дата:   28-08-07 21:53

Имам беглото чувство, че академичката е майка на наш форумец.

Отговори на това съобщение
 Re: Пенчо Маркишки, bTV
Автор: doca   
Дата:   28-08-07 22:00

Утре сутринта на гладно ще предложа моята идея по казуса, ама трябва да прочета малко от сайта на здравната каса.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »