Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Локация
Автор: LDimitrov   
Дата:   04-03-23 12:47

Здравейте. За фотосесия ми трябва локация като фитнес или работилница за коли, голяма с инструменти по стените. Някой да е ползвал нещо подобно?

Отговори на това съобщение
 Re: Локация
Автор: hotsnail   
Дата:   04-03-23 13:39

Фитнес зали колкото искаш. Ако ги питаш с усмивка, обещаеш да ги отбележиш в постове във фейса, платиш си времето и идеш в слабо натоварено време няма ядове да снимаш. Може не всички зали да се навият, но ... пробваш в съседната. Ако ще снимаш някоя готина мома инфлуенсърка, по-добре тя да се усмихва и пита.

Със сервизите предполагам, че подобн стратегия може и да проработи също. Ама в извън работно време или нещо подобно...

Отговори на това съобщение
 Re: Локация
Автор: asahi   
Дата:   04-03-23 13:46

Хубави стени с инструменти има в сервизните клетки на Балкан Стар Мотърс. Предполагам, че не питаш за Бяла Слатина?

Отговори на това съобщение
 Re: Локация
Автор: LDimitrov   
Дата:   04-03-23 21:27

Да...пропуснах да кажа, че става въпрос за София и близки места. Трябва ми мръсен стил. И да няма други хора, защото ще е еротик. Стават и запустели заводи с вериги, разни железа и тн. Имам някакъв бюджет за наем за един час.

Отговори на това съобщение
 Re: Локация
Автор: OIM   
Дата:   04-03-23 21:30

Като нищо сесията ви може да бъде заснета от камерите им във фитнеса или сервиза ...


Отговори на това съобщение
 Re: Локация
Автор: mihalo   
Дата:   05-03-23 01:39

Автосервизите под моста на Захарна фабрика? Винаги са ми били интересни заради огромния им размер и светлината вътре, но не съм имал причина да влизам. Автоморгите също биха били интересен фон... но, да не се правя на режисьор. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Локация
Автор: TVProject   
Дата:   05-03-23 06:53

В София, ул. "Каменоделска", срещу католическите гробища - бивш месокомбинат, ако не греша.


https://photo-forum.net/static/site_pics/2023-03/1677990959_location.jpg



Аз обаче не успях да открия собственика на обекта.
Ако го намерите, моля, попитайте, дали ще ми разреши демонтирам остатъците от часовника, който се намира на кулата. Искам да го реставрирам и да го съхраня, вместо да отиде за скрап.


И да качите behind the scenes на сесията [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Локация
Автор: alex.d76   
Дата:   05-03-23 11:26

@ TVProject - това не е ли бившия месокомбинат "Родопа" ?

https://photos.app.goo.gl/3bqoGJ8Ej5sD4JTx5


Познах го от последния клип на Станислав Цанов (за буболечките в храната)...


Отговори на това съобщение
 Re: Локация
Автор: Synthy   
Дата:   06-03-23 10:03

Точно това е - бившата Родопа.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »