Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 лоте михайлова
Автор: iasen_vd   
Дата:   17-09-22 21:34

app=fbl текст
 Re: !
Автор: GenaDP   
Дата:   17-09-22 23:25

[smilie8]

 Re: !
Автор: asahi   
Дата:   18-09-22 08:05

Не на тъпите заглавия!
 Re: !
Автор: nyamago   
Дата:   18-09-22 15:24

asahi написа:

> Не на тъпите заглавия!

+1 : С теб съм по въпроса, ама излъга и теб и мен да цъкнем на тая тъпа удивителна, нали? Срам ме е, че се хванах, но доказва как тъпотията работи [smilie2]
 Re: !
Автор: GenaDP   
Дата:   18-09-22 18:50

Не се коси. Няма как да го нахраниш, без да му отвориш темата...
 Re: !
Автор: OIM   
Дата:   18-09-22 19:18

Снимките от линка му са хубави

 Re: !
Автор: mihalo   
Дата:   20-09-22 02:15

Автор: OIM
Дата: 18-09-22 19:18
Снимките от линка му са хубави


Снимките от линка са просто препратка към творчеството на Лоте Михайлова.

И те така с проблема за емпатията. [smilie25]

 Re: !
Автор: mihalo   
Дата:   20-09-22 02:27

Разглеждайки темата ми се пръкна нов термин, който е в противовес на смисъла на "емпатия" - "егопатия"... търсих в Гугъл, няма такъв. Начи аз съм "авторът! У бре!"... с всички последващи от това права! Ще се почерпя [beer] [smilie25]

редакция: След самовлюбеното [smilie19] ми изказване [smilie18] ми се ще да се замислим, че нито сме първите, нито последните. Не можем да помним бъдещето, но това преди нас можем. От него сме произлезли... така си мисля.



Публикацията е редактирана (20-09-22 03:34)
 Re: !
Автор: rexpitbul   
Дата:   20-09-22 08:24

!
 Re: !
Автор: iasen_vd   
Дата:   26-09-22 14:38

Ехххх.....
Тъй като съм понатрупал годинки вече, борбата ми с мобилните телефони е тежка и времеемка. Попаднах на въпросната публикация през телефон и поисках да я споделя с хората тук. С идеята, че се намират ценители и разбирачи. Защото работите на тази жена мен не просто ме грабнаха, а направо ми изпълниха душата.
И тук идва драмата. Самото копиране на линка от телефон и публикуването му в сайта си беше предизвикателство за мен. Направих нещо трудно и тежко за моите способности, за да постигна целта си, и го направих по начин, изискващ минимални усилия. Съгласен съм, че не е най-доброто, но толкова успях. А трябваше, защото после едва ли щях да открия публикацията из нет-а.

Както и да е. Сега разбирам многото мои познати, които отдавна зарязаха този сайт и не стъпват в него. Че "тъпи заглавия", че "лъжи" и "нахранване"... само злоба и простотия. Не се бях сблъсквал с "невероятните" му потребители, може би просто защото не съм пускал нищо във форума.

Както и да е, извинявам се за нескопосаността, ще се въздържам занапред от подобни опити!

Благодаря все пак за вниманието!
 Re: !
Автор: asahi   
Дата:   26-09-22 15:01

За твое успокоение заглавието в първия пост може да се редактира.
 Re: !
Автор: GenaDP   
Дата:   26-09-22 15:16

Човечецът е изписал половин страница, за да обясни изчерпателно колко трудно тежко му е било да тури по-смислено заглавие, но ний сме прости и злобни, та не му влизаме в положението. Само е забравил да спомене за завистта и избиването на комплекси... [smilie5]

 Re: !
Автор: lamerko   
Дата:   26-09-22 15:21

Абе няма ли кой да смени заглавието или да забърше темата...
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.