Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос за ремонт на светкавици в София
Автор: vasilvasilev2009   
Дата:   26-09-22 19:54

Здравейте съфорумци! Имам светкавица Neewer Speedlight NW985.До преди два дни работеше перфектно с Никон Д7200 докато не и стана нещо и спря да свети.Като я включа, дисплея и менютата работят,но чек лампата свети само в червено и не светва.Ако някой случайно знае къде в София могат да я ремонтират ще съм искрено благодарен.Благодаря предварително на всички които биха могли да ми помогнат!

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за ремонт на светкавици в София
Автор: baron_barbaron   
Дата:   26-09-22 20:09

Чек лампата подозирам че значи "MODE" лампата? Която попринцип си свети почти постоянно ? Най вероятно е самата газоразрядна лампа, би трябвало да могат да ти я сменят във всеки сервиз който се занимава с електроника. Но почти никъде няма да я имат налична. Има ги в ибей, не са скъпи.... Аз съм си сменял на две MEIKE-та лампите, не е сложно ;)

Не е 100% сигурно, че е тя де. Но тия лампи се повреждат с времето, понякога и от вибрация.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за ремонт на светкавици в София
Автор: patzo   
Дата:   26-09-22 20:25

Аз имах една светка godox tt685 която така спря а чека светеше. Сметнах, че може да е самата лампа на светката и поръчах една за този модел - мисля че 6 долара беше от ибей. Като пристигна я смених за отрицателно време 2 спойки май бяха само или 3. И си тръгна без проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за ремонт на светкавици в София
Автор: vasilvasilev2009   
Дата:   26-09-22 21:10

Благодаря ви за отговорите колеги,но аз нищо не разбирам от елктроника.Ако накой знае сервиз в София където могат да я оправят ще се радвам да сподели.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за ремонт на светкавици в София
Автор: asahi   
Дата:   26-09-22 21:49

Aко имаш лампата ще ти я сменят във всеки GSM сервиз. Ако сам ще го правиш разреди големия кондензатор, че удря ток много разтърсващо.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »