Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Европейски месец на фотографията
Автор: asahi   
Дата:   06-06-22 10:10

На 6 юни в 18.30 ч. в НДК е официалното откриване на фото фестивала «Европейски месец на фотографията». Програмата на тазгодишното 13-то издание ще се открие с две изложби.

Традиционната ежегодна изложба за младежка фотография за автори до 18 г. възраст от конкурса "Фото Академика" - учащи, в свободна тема и 4 раздела - Арт фотография, Репортаж, Портрет и Пейзаж ще представи колекция с финалистите. На откриването на 23-тото издание на тази изложба ще бъдат връчени наградите, които всяка година осигурява Министерство на културата - а това са едногодишни стипендии за най-добре представилите се млади автори.

Тази година Фотографска Академия ще представи и изложбата "БЪЛГАРСКА ФОТОГРАФИЯ - ИЗБРАНО 2" - част от проект «НСФА Янка Кюркчиева - 23 години в името на фотографията», реализиран с финансовата подкрепа на Национален фонд "Култура". Това е изложба показваща по 3 фотографии от най-ценните изложби и колекции, които НСФА съхранява. Всеки любител, професионалист и ценител на фотографията ще има възможността да се срещне с творчеството на 28 български автора - водещи имена.



Отговори на това съобщение
 Re: Европейски месец на фотографията
Автор: MAX-1   
Дата:   06-06-22 17:06

....... и водещите имена са тайна

Отговори на това съобщение
 Re: Европейски месец на фотографията
Автор: asahi   
Дата:   07-06-22 18:34

Програма, с малко имена.

Отговори на това съобщение
 Re: Европейски месец на фотографията
Автор: Vinsent   
Дата:   07-06-22 19:35

Изложбата е добра! Добър Фонд имат Фотографска академия!
В листовката не са упоменати всичките автори, като Янка Кюркчиева, Петър Абаджиев, Цочо Бояджиев, Живко Арабов...
От 18-ти ще бъде в Пловдив.
Препоръчвам!
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Европейски месец на фотографията
Автор: Vinsent   
Дата:   07-06-22 19:48

Изложбата е на полуетаж Изток, а входът е А3 от западна посока. Помолете оханата да ви насочи иначе има опасност да се загубите.

Отговори на това съобщение
 Re: Европейски месец на фотографията
Автор: stukloplast   
Дата:   07-06-22 19:50

Племенницата ми е от отличените стипендианти до 18г и нейната снимка виси също нейде там. Нямам заслуга(освен снабдяването и съветването за техниката), ама па съм горд [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Европейски месец на фотографията
Автор: mihalo   
Дата:   08-06-22 04:25

Ами, ами... то що така? Давате приоритет на държавните служители дето им свършва работното време в 17,30ч. и тем подобни айляци разбираш ли... пък това бармани, рестонартьори, театрални деятели, втора смяна бачкери, а па и аз на опашката.. начи кучета ги яли.

Не мисля, че има нужда да уточнявам, че се шегувам. Просто ми се иска такова събитие да се продължи в зона достъпна и късно вечер... пешеходният мост на НДК или пък по пешеходната зона на "Витошка"... не съм наясно как може да стане, но пък трябва да се натисне общината така, че да се сети, дето има да си изкупува греховете с "опашките на акулите"!

Нямам никаква представа дали такава "случка" е възможна изобщо,но толкова ми се иска да се разходим със семейството ни там където го няма ежедневието :))

Успех!


Отговори на това съобщение
 Re: Европейски месец на фотографията
Автор: Vinsent   
Дата:   08-06-22 09:54

Автор: mihalo
Дата: 08-06-22 04:25

Ами, ами... то що така? Давате приоритет на държавните служители дето им свършва работното време в 17,30ч. и тем подобни айляци разбираш ли... пък това бармани, рестонартьори, театрални деятели, втора смяна бачкери, а па и аз на опашката.. начи кучета ги яли.

Не мисля, че има нужда да уточнявам, че се шегувам. Просто ми се иска такова събитие да се продължи в зона достъпна и късно вечер


Изложбата е отворена до 19 ч.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »