Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на обектив
Автор: nokoniko   
Дата:   12-04-22 12:33

Здравейте, знам че между двата обектива Сони 85/1.8 и Тамрон 70-180/2.8 разликата е огромна, но трябва да избера един от двата, че пари за двата няма. С тамрона също може да си правя портрети та дайте съвет. Кой от двата. Клоня към тамрона. Имам в момента само Тамрон 28-75/2.8 и съм доволен. Тялото е Сони А7м3.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на обектив
Автор: Eye_Contact   
Дата:   12-04-22 13:28

Ами двата обектива са различни пич. 85цата за парите си е супер обектив зависи какво искаш да снимаш .

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на обектив
Автор: nokoniko   
Дата:   12-04-22 13:54

Поръчах 85цата, защото нямам твърд обектив, а за този чета хубави отзиви. Да се надяваме, че ще стават добри портретчета.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на обектив
Автор: quazimodo   
Дата:   12-04-22 14:21

nokoniko написа:

> Поръчах 85цата, ....Да се надяваме, че ще
> стават добри портретчета.[beer]


Оня ден, на опашката в Плод и зеленчука чух, че писалките "Паркер" пишели страхотни романи [smilie18][beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на обектив
Автор: leo34   
Дата:   12-04-22 14:36

nokoniko, ако не си имал до сега твърд обектив ще усетиш различка в положителна посока от към качество и не само. Аз съм с 4 твърди и 1 варио

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »