Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Adobe Premiere Pro 2020
Автор: Noname11   
Дата:   12-12-21 18:08

привет колеги пускам го на Export работи нормално когато вече на 100% чакам го 15 минути това според вас нормално ли е?

Отговори на това съобщение
 Re: Adobe Premiere Pro 2020
Автор: Gecata   
Дата:   12-12-21 19:00

Нормално е ако си с PC, на Mac приключва за минута две. Имам пред вид , че проектите които експортвам са с продължителност около 2 часа, но ако са натоварени с много обработка може и по-вече време да постои на 100%

Отговори на това съобщение
 Re: Adobe Premiere Pro 2020
Автор: Yog   
Дата:   13-12-21 13:06

Значи PC-та не могат да експортват? Егати. И аз да науча нещо. От 10 години всеки ден експортвам видеа с Премиера на PC. Явно нещо правя грешно [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Adobe Premiere Pro 2020
Автор: Gecata   
Дата:   13-12-21 13:12

Yog, за теб незнам, моите компютри винаги са били на средно ниво и при мен е така. Просто споделям наблюденията си.



Публикацията е редактирана (13-12-21 13:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Adobe Premiere Pro 2020
Автор: bam-bam   
Дата:   13-12-21 19:17

Геца, след като не знаем ПЦто на човека, защо е нужно да се изказваме тогава толкова крайно ?
Ми ако има друг проблем ?
Или не е като ТЕБ да има среден клас ПЦ ?
Толкова много условности ... но все някой ще отсече нещо крайно , без даже да е грам наясно със проблема при дадения човек/случай [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Adobe Premiere Pro 2020
Автор: Gecata   
Дата:   15-12-21 12:24

Споделям опит за причини които са най-вероятни.

Отговори на това съобщение
 Re: Adobe Premiere Pro 2020
Автор: AsahiPentax   
Дата:   19-12-21 15:31

Noname11 написа:

> привет колеги пускам го на Export
> работи нормално когато вече на 100%
> чакам го 15 минути това според вас
> нормално ли е?

Не знам как точно го правиш, но ако е през самия Премиер е нормално по ред причини. Лично аз никога не експортвам през него. Дали ще ползвам Премиер или Афтър Ефект е все тая, защото Адоб са си измислили безболезнен, но и много по-ефикасен начин за експорт (особено ако искаш крайния резултат да е в .mp4) и това е през Адоб Медия Енкодер! [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Adobe Premiere Pro 2020
Автор: metodiev_martin   
Дата:   19-12-21 21:06

Подобни проблеми се решават много лесно, евтино и без излишни драм. DaVinci Resolve и евентуално чип М1

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »