Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Препоръка филтър за дрон
Автор: teoget   
Дата:   23-11-21 10:01

Здравейте,някой може ли да ми препоръча поляризационни или неутрален филтър за дрон air 2s?И от къде може да се поръча?

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка филтър за дрон
Автор: teoget   
Дата:   23-11-21 11:37

Някой с подобен дрон може ли да каже с кои приложения може да се управлява,защото в google play магазина няма вече приложението dji fly app,което уж е за този модел?

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка филтър за дрон
Автор: lamerko   
Дата:   23-11-21 12:14

Приложението сваляш от сайта на DJI - линк

За филтри - от сайта на DJI :)

DJI Air 2S ND Filters Set (ND64/128/256/512)
79 евро

https://store.dji.com/bg/product/dji-air-2s?from=menu_products&vid=104122



Публикацията е редактирана (23-11-21 12:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка филтър за дрон
Автор: Imaginarium   
Дата:   24-11-21 12:26

Филтри има в copter.bg

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка филтър за дрон
Автор: stoyo   
Дата:   24-11-21 14:05

както е написал lamerko - приложението от сайта. за филтри (говоря от опит точно с Air 2S), купих пакет Fly More Combo който идва с ND Filter Set (ND4/8/16/32), и допълнително взех DJI Air 2S ND Filters Set (ND64/128/256/512) от Amazon. Ползвал съм 64-ката веднъж от 100 полета, едиственият кит който ще ти влезе в употреба е ND4/8/16/32... освен ако не тръгнеш да снимаш по пладне на плажа:) поздрави и успех, машината е много добра [beer]

пазарувам само от https://aerocam.bg/ - каквото нямат, ще ти го намерят, или ще изпринтират на 3D, изключително доволен съм от обслужването и личното отношение.


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка филтър за дрон
Автор: teoget   
Дата:   24-11-21 19:32

Много благодаря за помощта!Видях,че има комбинирани филтри поляризационни и неутрален в едно.Някой ползвал ли е такива,за да сподели дали са по добри от само неутралните?С приложението dji go 4 някой пробвал ли е да управлява дрона?

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка филтър за дрон
Автор: Imaginarium   
Дата:   24-11-21 20:32

Аз лично ги харесвам, защото под правилния ъгъл наистина поляризиращия филтър подобрява картинката. Но щом веднъж го вдигнеш и започнеш да се въртиш положението става тука има-тука няма. Ако си знаеш в каква посока ще снимаш предварително и си го нагласиш преди да излетиш, тогава всичко е супер.Иначе е на късмет работата

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »