Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Екшън камера за студено време
Автор: kvakioh   
Дата:   20-10-21 16:18

Търси се екшън камера за студено време. Зимата ще се лепи на една от ските и/или към якето да се снима движението. Цената е до 400лв с аксесоарите за закачване/залепване. Може ли директно с модели и/или линкове да се ориентирам?

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камера за студено време
Автор: Synthy   
Дата:   20-10-21 17:21

На GoPro какво им е? Стар модел (за да влезе в бюджета) - но ще свърши работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камера за студено време
Автор: BXMarkov   
Дата:   21-10-21 22:07

И аз бих ти препоръчал ГО ПРО, в Алпите на сноуборд се държи прилично.

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камера за студено време
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   21-10-21 23:40

DJI Osmo Action

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камера за студено време
Автор: HepBeH_XaMcTep   
Дата:   22-10-21 19:28

Доволни алтернативи на GoPro са dji Osmo Action и Insta360 One R

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камера за студено време
Автор: serjy   
Дата:   25-10-21 10:21

колко дълго клипче могат да напряват тези камерки на батерия?

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камера за студено време
Автор: HepBeH_XaMcTep   
Дата:   25-10-21 11:57

час - час и половина, в зависимост от температура и състояние на батерията.

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камера за студено време
Автор: kvakioh   
Дата:   26-10-21 17:13

Иска ми се да е като GoPro Session малка. Трябва ми за запис макс 15мин и след това я прибирам на топло в джоба. Но преди това ще я лепя на една от ските.

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камера за студено време
Автор: SDrandev   
Дата:   27-10-21 09:03

Аз съм с Gopro 7 black и изкарва по 10/15 минути на -6 градуса като предварително е затоплена батерията. Не съм чувал за нещо кой знае колко по- добро на подобни температури.

Ще те посъветвам да си вземеш едно пакетче УОРМЪРИ ЗА РЪЦЕ ( https://www.decathlon.bg/uormri-za-rtse-10-br--id_8373953.html )
и с тях да затопляш батериите. Даже ако е много студено, а ти трябва за по- дълго време батерията можеш да залепиш един уормър и на самата камера където е батерията.

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камера за студено време
Автор: kvakioh   
Дата:   28-10-21 19:59

Имам вече една екшън камера, но е 130 грама. Не е важно да държи толкова батерия на студено, а да е лека да мога да я лепя на ските и да може да снима дори и 5-10 мин са ми достатъчни.
Гледах DJI малката им екшън камера и търся същата, но наполовина като размер. Също и Gopro, Session нещо са ги спряли.

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камера за студено време
Автор: HepBeH_XaMcTep   
Дата:   28-10-21 20:51

Камерата за теб е Insta360 GO/GO 2

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камера за студено време
Автор: lamerko   
Дата:   28-10-21 22:04

Че колко по-малка от камерката на DJI? Размерите и са 4х4х2 санта (56 грама). Не забравяй, че вътре има дори батерия [smilie18]

Иначе е модулна - продава се в кит с модулна батерия, както и с друга такава, но с екранче (стават с това на камерата две). Не си длъжен да използваш камерата заедно с модулна батерия - модулната концепция е супер удобна, всичко е с магнити - дърпаш, слагаш, махаш, каквото и където ти кефне. И не е без значение каква е бетерията, особено в студено време - вградената батерия на камерата е малка, 580мАч, докато на допълнителните модули е 1300мАч. Проблема по-скоро е, че е двойно над бюджета, и то по-евтиния кит [smilie5]

Може би ти трябва някой китайски боклук - например Xiaomi Yi 1080p, на цена 180 лъвчета. Няма драма да я прецакаш/загубиш - няма да боли много, но първо е по-голяма (6х4х2см), и второ - липсата на екран добавя лека доза досада при настройването през бъгавото китайското приложение.



Публикацията е редактирана (28-10-21 22:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камера за студено време
Автор: kvakioh   
Дата:   31-10-21 11:30

Намерих Session5 с дистанционно за 300лв, има и кутийка. Втора ръка, но ще свърши работа.



Публикацията е редактирана (31-10-21 12:38)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »