Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Fuji Frontier софтуер MS01 - Variety ?
Автор: azalis   
Дата:   28-09-21 09:10

Здравейте колеги, някой от Вас ползва ли софтуера от MS01 - Variety за създаване на пакети от снимки? Имам го инсталиран ,регистрирам даден темплейт, но в менюто после не се появява! Дори не показва и размерите !Ако някой е запознат със софтуера нека ми пише или звънне! Ще си платя каквото е нужно! Най-големият ми зор в момента е да пускам снимки 6/9см - от снимка 9/13см. Но да са различни.2 по 2 различни да излизат. Примерно поръчка от 30 снимки - да се направят всичките в 6/9см. но без да се повтарят по 2!
http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/bfi1632809389q.jpg



Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji Frontier софтуер MS01 - Variety ?
Автор: azalis   
Дата:   28-09-21 09:13

0889794179 - Иво
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji Frontier софтуер MS01 - Variety ?
Автор: asahi   
Дата:   28-09-21 11:01

1. Сигурен ли си, че софтуерът може да направи това, което искаш? Прочете ли го някъде, видя ли го работещо или само ти се иска? Ако не ще се наложи да ползваш външен софтуер за импозишън. Най-лесно за теб ще е с екшън във Фотошоп.

2. Зададе ли въпроса на съпорта, който стои зад този софтуер? Може да се окаже, че е необходимо да се активира някаква платена опция. А може да се окаже, че няма такава въобще.

3. Ако зададеш въпроса си тук ще могат да ти отговорят повече колеги.


Отговори на това съобщение
 Re: Fuji Frontier софтуер MS01 - Variety ?
Автор: azalis   
Дата:   28-09-21 12:39

Да, работи по принцип и съм запознат със софтуера! Това е платен софтуер. Няма ключове и т.н.
В инструкцията пише как да се инсталира. И до тук! Иначе - благодаря за съветите!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »