Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Кожен страп за два апарата
Автор: bestlap   
Дата:   11-08-21 13:37

Здравейте, търся си кожен страп за 2 апарата, гледах по бг сайтовете за фото техника и нещо не намирам приемливо предложение. Не мисля, че е нужно да струва 350-400лв за да е здрав. Имам от 3 години текстилен за 50лв не създавал проблеми и не мръднал, но ме дразни, че се пързаля. Та разгледах алито и амазон и се спрях на 2-3 варианта, но ми се иска и мнение от някой който ги е използвал. Също така ако има някой тук който продава подобен кожен страп нека драсне едно ЛС

1


2

https://www.amazon.com/Camera-Strap-Accessories-Two-Cameras-ProInStyle/dp/B07B4SS9NC

Отговори на това съобщение
 Re: Кожен страп за два апарата
Автор: my.point.of.view   
Дата:   11-08-21 13:51

Нещо bdsm и да си го преправиш за фото?

Отговори на това съобщение
 Re: Кожен страп за два апарата
Автор: bestlap   
Дата:   11-08-21 14:02

Става ако имаш такова което ти си го използвал със жена си препоръчай [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кожен страп за два апарата
Автор: ipolit   
Дата:   11-08-21 14:30

На такова бих си закачил Смяна символ от едната страна и Скина от другата, ама за нещо по-скъпо от 6 и 40 хич не ми се вижда подходящо.

Отговори на това съобщение
 Re: Кожен страп за два апарата
Автор: mitpis   
Дата:   11-08-21 15:35

това като във уестърн, на всеки хълбок по един пищов[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кожен страп за два апарата
Автор: bestlap   
Дата:   11-08-21 15:43

Този форум защо стана таква боза?

Отговори на това съобщение
 Re: Кожен страп за два апарата
Автор: mitpis   
Дата:   11-08-21 16:09

Човек да не се пошегува, ето нещо близо до твоите търсения

Отговори на това съобщение
 Re: Кожен страп за два апарата
Автор: bestlap   
Дата:   11-08-21 16:20

mitpis да аз съм дал линк по-горе към такъв страп. Въпроса ми беше дали някои го е ползвал за да даде обратна връзка дали е ок или не :)

Отговори на това съобщение
 Re: Кожен страп за два апарата
Автор: mitpis   
Дата:   11-08-21 16:30

Не съм ползвал такъв, но си мисля, че текстилния който ползваш е по-надежден от кожата, по-принцип кожата по-бързо се износва и напуква.

Отговори на това съобщение
 Re: Кожен страп за два апарата
Автор: my.point.of.view   
Дата:   11-08-21 17:13

Нямам опит с такъв.

Снимам с малки апаратчета, с такъв страп:


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1053/5794/files/Leica_M_Handschlaufe_2014-01-16_019_large.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Кожен страп за два апарата
Автор: JIM_WEST   
Дата:   11-08-21 19:47

Аз си направих сам такъв от рипс лента с кафяв цвят и винтидж закопчалки и халки, като си закупих всичко от един магазин за шивашки материали с изключение на болтoвете 1/4" - те бяха от фотопавилион. Тези материали като цена бяха около 35-40 лв. Може да опиташ да си направиш ако ти се занимава, става бързо и ще го направиш много по-здраво от китайските предложения. Имам кройка за изготвяне ако те интересува.

Споделям и снимка, на която се вижда:

https://drive.google.com/file/d/1zM6-Incn6ynRd5fDywZaE9-9btStm9cH/view?usp=sharing

Отговори на това съобщение
 Re: Кожен страп за два апарата
Автор: Yog   
Дата:   11-08-21 20:36

bestlap, форумът верно е боза, но кокнретно по въпроса - няма кой да ти каже по най-малко две причини. какво е "удобно" е крайно различно за различните хора. и второ - колкото и да се наглася на дължина и ширина, красота и т.н., минимален е шансът да пасва еднакво добре както на мъжага 1,90 и 130 кила и девойка 1,55 и 45 кила. горе-долу е като с обувките. докато не пробваш за себе си, няма да знаеш.

Отговори на това съобщение
 Re: Кожен страп за два апарата
Автор: bestlap   
Дата:   11-08-21 20:40

Yog прав си , аз по скоро питах ако някой го е ползвал и е видял някакви негативи, гадни закопчалки, лесно да се къса и т.н Има в амазон такива по 95 долъра склонен съм да ги дам ама ако можех да го взема от България да не го чакам 2 месеца :( а и друго е с опция преглед/тест [beer] [beer]

JIM_WEST писах ви ЛС

Отговори на това съобщение
 Re: Кожен страп за два апарата
Автор: kes   
Дата:   12-08-21 14:16

Аз ползвам от най-евтините (ПВЦ) и съм много доволен. Лек здрав и удобен.
Само да уточня, че го ползвам за голяма система и закопчавам тялото и обектива. Не знам доколко е удачно за два фотоапарата, щото мандахерцането няма да е малко. За два фотоапарата може би е по-удачно колан, на който да се закачат.

Отговори на това съобщение
 Re: Кожен страп за два апарата
Автор: BXMarkov   
Дата:   15-08-21 22:01

Помисли и за вариант неопренов. Изключително комфортен и практичен при всякакви условия.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »