Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Някой ако е гледал ...
Автор: alex.d76   
Дата:   30-07-21 21:42

Тая вечер пуснах да гледам новото филм "Jolt" - няма да го коментирам, просто защото още не съм го изгледал. Но в него главната личност (мноо готина мацка всъщност...) - обича фотогрaфията, и започва да снима с какво ???
Ами с NIKON D500 ... за ужас на всички фенове на всякакви други (и) безогледалки ...
(само да кажа, че филма е от 2021 г. не от преди 10 години, че да ми спорите за актуалност!!!)
Та значи слагаме още един пирон в стената на греха - "DSLR vs Mirrorless @ 2021" ...


Отговори на това съобщение
 Re: Някой ако е гледал ...
Автор: asahi   
Дата:   30-07-21 21:53

Мацката снима с каквото и е дал режисьора.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ако е гледал ...
Автор: alex.d76   
Дата:   30-07-21 21:56

Спор няма ... но е добре за компанията, макар че едва ли достатъчно хора ще забележат детайла :)asahi написа:

> Мацката снима с каквото и е дал
> режисьора.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ако е гледал ...
Автор: Konstantinov   
Дата:   30-07-21 22:08

Да ама апарата и го подари лошият убиец в бежава картонена кутия, щото тя му пусна , а в края на филма когато това се разбира тя -кейт бейсингейл, на 48 години е ама изглежда на 20 или 25 ,се осъзнава и го предложи на един клошар и се отърва от никона.Аз помислих че е д600 ама може да е бил и 500.Добрите убийци във филма накрая победиха и снимаха с телефоните или не снимаха изобщо.Поуката от филма -лошите убийци снимат с никони.



Публикацията е редактирана (30-07-21 22:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ако е гледал ...
Автор: Yog   
Дата:   30-07-21 22:15

alex.d76, така става в измисления свят на киното [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ако е гледал ...
Автор: diana2017   
Дата:   30-07-21 23:12

...така става в измисления свят на киното...филма е пълен ШИТ! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ако е гледал ...
Автор: lamerko   
Дата:   30-07-21 23:24

Както повечето филми, снимани в България, и този е...

Малко критични отзиви за филма [smilie18]



Публикацията е редактирана (30-07-21 23:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ако е гледал ...
Автор: ZENON   
Дата:   31-07-21 01:23

Никон са дали най-много пари за продуктово позициониране.
Стига сте търсили под вола теле.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ако е гледал ...
Автор: deerstalker   
Дата:   31-07-21 13:46

Имах нещастието да присъствам при заснемане на един от поредните български буламачи, единственото което правят....харчене на пари.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ако е гледал ...
Автор: CDman   
Дата:   02-08-21 08:52

Не е луд тоя, дето яде баницата ... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ако е гледал ...
Автор: Synthy   
Дата:   02-08-21 09:18

Е айде сега... има и хубави филми заснети тук. Както и добри БГ такива. Не всичко е плява.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ако е гледал ...
Автор: VladHD   
Дата:   02-08-21 09:46

D500 е перфектното оръжие - можеш да го ползваш за защита от удари или да го хвърлиш по някой с цел самозащита/нападение, че и за снимки става, ако не си прекалено взискателен [smilie5]

В този ред на мисли, ще е яко да го видим в култови заглавия като 'Рамбо' и 'Транспортър'

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ако е гледал ...
Автор: Konstantinov   
Дата:   02-08-21 12:20

Никон присъстват в последно време гледах освен горния филм и друг дето снимаха с лентов никон по кабелната , а и фотографката с картофа е много яка.Тя -кейт бейсенгейл участва само в такива филми, като и видиш името е ясно екшън вампири върколаци и изтребва всички наред.Какви рецензии се едно да четеш за филми с швайценегер или сталоун ясни са. Гледам български филм ,по прероръка на жена си която гледа всичко, веднъж на 10 години, досега съм гледал -ерудит с христо гърбов, мисия лондон и сега -като за последно с мария бакалова и ми хареса много.Според мен има страхотно развитие в киното ни и с бюджета какъвто е се правят хубави филми дори да са три е достатъчно.



Публикацията е редактирана (02-08-21 12:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Някой ако е гледал ...
Автор: Julius   
Дата:   02-08-21 18:15

Много филми сме гледали. [smilie24]

Каквото са казали - това е! Всичко е било истина!

... и Бетовен е куче. [smilie7] Факт!


Отговори на това съобщение
 Re: Някой ако е гледал ...
Автор: CDman   
Дата:   03-08-21 08:12

И бюджет да има - се тая. Не вярвам, че ако им се даде милионен бюджет на бг-филм-мейкърите [smilie5] ще направят "Междузвездни войни" например. Толкова си могат.

Забелязал съм, че стане ли дума в някое интервю, че няма качествени филми се излиза с довода, че видиш ли "българския зрител няма вкус", а филмите имали награди в не знам какви си международни конкурси. Да се чудиш на очите си ли да вярваш или на жирЕто в международния конкурс. [smilie11]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »