Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Интервалометър аз Sony a7II
Автор: neonvr   
Дата:   15-07-21 12:21

Здравейте! Имам Сони а7II интересувам се дали има външен интервалометър за този модел. Пробвах един със S2 кабел за Сони но не става, в менюто също правих настроики но греда. Трябва ми за таимлапс, пробвах две приложения от трети страни но не съм доволен. Моля ако някой се е зблъсквал с такъв проблем да каже решението освен оргиналното приложение на Сони за таимлапс.Благодаря предварително.

Отговори на това съобщение
 Re: Интервалометър аз Sony a7II
Автор: Simbon4o   
Дата:   15-07-21 15:59

Пробва ли и неоригиналното от open memories?

Отговори на това съобщение
 Re: Интервалометър аз Sony a7II
Автор: hotsnail   
Дата:   15-07-21 19:06

През USB-то става. Има китайски. Аз имам един някъде из къщи, не че съм го ползвал много, ама цъка там нещо.

Има и грипове с интервалометри - Meike.

А7м2 има и вграден интервалометър с приложенията на Сони. Смиислено е, щото следи и експозицията и я коригира плавно.... Забрави тия боклуци опънмеморис освен ако вече няма достъп до сони приложенията.

Приложения за камерата

Някой дето е запален по таймлапс може да питаш. Ама виж във фейсбук групата "Sony E безогледални" нещо.... А тука... освен да изскочи някой никонски мутро маркетър и да прочетеш за мобилни телефони....


ПП Е този младеж снимаше и със Сони по едно време

ПП ако намеря дистанционното или грипа за втора серия и работят и ти трябват драсни ми едно лично ще се разберем за некой лев да ги махам.



Публикацията е редактирана (15-07-21 19:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Интервалометър аз Sony a7II
Автор: neonvr   
Дата:   15-07-21 19:54

Приложението на Сони не мога да го сваля, ето това ми излиза след регистрация в сайта. Signed out since the service is not distributed in the Country/Region of your account. През USB- не става две пробвах едното е безжично с приемник, и намерих едно старо за Канон на което му моднах кабела и пак не става. Ако ги намериш драсни ще се разберем.

Отговори на това съобщение
 Re: Интервалометър аз Sony a7II
Автор: ZENON   
Дата:   16-07-21 13:03

https://sony-pmca.appspot.com/

https://github.com/ma1co/Sony-PMCA-RE/releases/tag/v0.17

за приложението - ЛС

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »