Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Питане към колеги от Варна
Автор: roburt48   
Дата:   25-05-21 20:17

Здравейте приятели и колеги от Варна. Предварително се извинявам за доста обстоятелственият си въпрос, но мисля, че така ще бъда по-добре разбран :) ... Та ... Преаз Март и Април миналата година заради Ковид кризата бях принуден да продам двата си (всички) обектива. Месец по-късно заради вируси в лаптопа ми заминаха и всички програми за обработка, както и всички налични снимки ... Остана ми само тялото, което от месеци се чудя дали да продам, но ... фотографията много ми липсва :) Всеки ден излизайки на работа виждам неща, които бих могъл да снимам, но за жалост ... не мога :( Та въпросът ми е - има ли колега от Варна, който би могъл да ми помогне в чисто софтуерен план ... Програма за обработка и конвертори ... Абсолютно нищо не разбирам от тези неща и имам нужда от помощ :) Много бих се радвал, ако някой се отзове ...Благодаря предварително !

Отговори на това съобщение
 Re: Питане към колеги от Варна
Автор: sherbit   
Дата:   25-05-21 20:50

Ползвам свободен софтуер, но харесваме различни неща и съм класи под теб за да давам съвети. Интересен профил.

Отговори на това съобщение
 Re: Питане към колеги от Варна
Автор: roburt48   
Дата:   25-05-21 20:57

Благодаря за оценката, но .... при мен "класата" е само в окото :) ... Иначе съм пълен профан !!!



Публикацията е редактирана (25-05-21 20:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Питане към колеги от Варна
Автор: avo   
Дата:   25-05-21 21:02

Не е нужно да купувате софтуер задължително, има достатъзно добри безплатни програми. За конвертиране например RawTherapee е мисля една от най-добрите програми според мненията в интернет пространството worldwide, стига човек да инвестира времето, за да опознае възможностите и.

Отговори на това съобщение
 Re: Питане към колеги от Варна
Автор: asahi   
Дата:   26-05-21 01:40

Koлегата не търси съвет, а конкретна помощ.

Отговори на това съобщение
 Re: Питане към колеги от Варна
Автор: landstar   
Дата:   26-05-21 08:27

Photoshop express - има го за телефони и Уин10.

Отговори на това съобщение
 Re: Питане към колеги от Варна
Автор: Beijing   
Дата:   28-05-21 13:33

Здравей Приятелю!
Слез на "Направи си сам", ул.цариброд, някъде около номер 15!
Там има едно фотоателие-магазин и търси Борко Кайков. От там минават повечето фотографи и се събират. Най-малкото ще ти даде контакт с някой, който да ти помогне.
Другия вариант, за който се сещам е да намериш Пламен Михайлов във ФФ и директно да се свържеш с него. Тук е като E-design. Няма ми го бг телефона тук, иначе бих ти пратил номерата им.
Споко, ще се оправиш!
Поздрави![beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »