Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Питане към колеги от Варна
Автор: roburt48   
Дата:   25-05-21 20:17

Здравейте приятели и колеги от Варна. Предварително се извинявам за доста обстоятелственият си въпрос, но мисля, че така ще бъда по-добре разбран :) ... Та ... Преаз Март и Април миналата година заради Ковид кризата бях принуден да продам двата си (всички) обектива. Месец по-късно заради вируси в лаптопа ми заминаха и всички програми за обработка, както и всички налични снимки ... Остана ми само тялото, което от месеци се чудя дали да продам, но ... фотографията много ми липсва :) Всеки ден излизайки на работа виждам неща, които бих могъл да снимам, но за жалост ... не мога :( Та въпросът ми е - има ли колега от Варна, който би могъл да ми помогне в чисто софтуерен план ... Програма за обработка и конвертори ... Абсолютно нищо не разбирам от тези неща и имам нужда от помощ :) Много бих се радвал, ако някой се отзове ...Благодаря предварително !
 Отговори на това съобщение 

 Теми Автор  Дата
 Питане към колеги от Варна  ново
roburt48 25-05-21 20:17 
 Re: Питане към колеги от Варна  ново
sherbit 25-05-21 20:50 
 Re: Питане към колеги от Варна  ново
roburt48 25-05-21 20:57 
 Re: Питане към колеги от Варна  ново
avo 25-05-21 21:02 
 Re: Питане към колеги от Варна  ново
asahi 26-05-21 01:40 
 Re: Питане към колеги от Варна  ново
landstar 26-05-21 08:27 
 Re: Питане към колеги от Варна  ново
Beijing 28-05-21 13:33 
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »