Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Евтина видеокамера за снимане на мачове
Автор: Hiron   
Дата:   19-10-20 19:29

Зравейте,
Скоро започнах да снимам един от местните юношески отбори. Първите 2-3 пъти с един стар, но здрав видео статив и с камери се получиха нещата. След това, тъй като си нямам своя видеокамера се наложи да снимам с моя Nikon D7200. Обектив Nikon 55-200 VR. Бленда 13, скорост 125 при 50 к.с.ISO 100.Ръчен фокус върху гредата на вратата. Силна насрещна слънчева светлина, качен съм на втория етаж на 5 м от игрището. Почти нищо не виждах в дисплея. Усилих му яркостта и тогава ми стана ясно, че има проблем. При 55мм всичко е ОК, но над 80 всичко става мазано. На полувремето...Ръчен фокус върху гредите на едната врата идеален при 55, над това отново мазано.

Затова реших да купувам евтина камера втора употреба,че е ми е жал да искам от децата повече от левче- два,колкото могат .Плащат си и на месец за тренировки, срещи, съдии...

Ако някой има опит в снимане на мач с фотоапарат, моля да го сподели, ще му бъда безкрайно благодарен.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Евтина видеокамера за снимане на мачове
Автор: Yog   
Дата:   19-10-20 22:44

Има-няма 10 години съм ходил по стадионите, за да отразявам футболни мачове. Досега оператор, който да снима с фотоапарат не съм видял [smile] Правилно си се ориентирал за видеокамера. Предимствата й за тази конкретна употреба са много.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »