Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Мнение за Samsung NX300
Автор: milen   
Дата:   08-07-20 12:53

Здравейте!
Искам да попитам за мнение за апарата. Ще се ползва като камера, която да мога да нося със себе си повечето време вместо да мъкна големи тела (канон 5д м2) и да се очаква добро качество за репортажен тип снимки. Интересува ме като качество на роу файла, шум/ исо и тн. Като цяло ми трябва качествена малка камера, на която да закача хубав твърд обектив. Питам конкретно за този модел, понеже има бройка на добра цена (само тяло).
Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Samsung NX300
Автор: sayman   
Дата:   09-07-20 11:34

Имал съм този модел и все още го харесвам. Смених го защото ми липсваше визьор, нищо друго не ми е липсвало в него.
Китовия му обектив е наистина добър, но в комбинация с палачинката 30мм / Ф2 си е незаменим и към днешна дата.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Samsung NX300
Автор: rimohit   
Дата:   09-07-20 11:35

+1 .Качеството на РОУ файла е чудесно дори и по днешните стандарти

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Samsung NX300
Автор: kvakioh   
Дата:   09-07-20 11:43

Добър е, все още има бройки на добри цени.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Samsung NX300
Автор: wiceas   
Дата:   09-07-20 12:11

Напълно приличен апарат, но пак нищо особено, при това че Samsung системата вече е умряла, не съм сигурен колко лесни за намиране добри обективи към него. Същевременно, примерно, Sony Nex-5r (ползвах и двата) e още по-малък, има PDAF, супер много аксесоари на пазара, включително и EVF и най-важното, безкраен избор на обективи.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Samsung NX300
Автор: MikeDimit   
Дата:   09-07-20 13:59

Имам приятелско семейство подпалени туристи. Взеха си такова преди 4 години. Преди три си взеха още едно за всеки случай. Ниска цена както на телата , така и на обективите. Скъсват ги от ползване и ако не бъркам си взеха и следващия в серията-с визьор.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Samsung NX300
Автор: milen   
Дата:   09-07-20 18:34

Супер, мерси за впечатленията. Вчера го купих, на 2500 кадъра е. Неразличим от нов. За момента е без обектив. Поръчах 16/2,4 и преходник от канон. Ще видим като пристигне как е, ако прекалено ми хареса може да видя и за други обективи, но наистина са на добри цени. Аксесоари за сега не ми трябват. [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »