Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос относно статив PrimaPhoto
Автор: simeonov.evlogi   
Дата:   03-06-20 09:57

Здравейте!

Подариха ми статив PrimaPhoto, но по-късно осъзнах, че няма плочка в горната част. Занесох го във Фотосинтезис и не бяха чували за марката (аз също)и казаха, че нямат идея от къде може да се намери. Опитах да потърся в ebay, но мисля, че самият модел е стар и не съм сигурен, че ще успея да намеря плочка, която да пасне. Според вас дали има някаква вероятност да се открие отнякъде, тъй като е в доста добро състояние и изглежда удобен, а не ми се иска да остане неизползваем.



Линк към снимки: https://drive.google.com/drive/folders/1Wn0Sj58RPLMeThC4CiroWsRJ7zdaKYUn?usp=sharing

Благодаря предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно статив PrimaPhoto
Автор: compur   
Дата:   03-06-20 10:40

Като написах при Чичо "плочки за стативи" и се показаха доста резултати.

А точно в този магазин има показани над 3 страници с плочки...

Вие не се ли опитахте да сложите някаква плочка на главата, когато бяхте в магазина?

Най-популярните видове плочки са тези на Velbon и Arca-Swiss



Публикацията е редактирана (04-06-20 07:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно статив PrimaPhoto
Автор: victory13   
Дата:   04-06-20 01:33

Arca-Swiss не е с гаранция, от беглия ми спомен на Velbon главата и плочка, май също не е... макар че се подмятат някъде у дома.
Може направо да замените цялата глава на подаръка, ако и там не енякакво уникално захващане.
Не очаквайте много от китаеца. От обявените 7 кг я държи 30 %, я не... и то не на течение.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно статив PrimaPhoto
Автор: GenaDP   
Дата:   05-06-20 01:28

Търсиш плочка за главата, а показваш снимки на краката - просто гениално.

Доколкото се вижда - Манфрото имат подобни плочки.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно статив PrimaPhoto
Автор: Konstantinov   
Дата:   05-06-20 21:04

Може да се видят стативи от тая марка в динафос и павилиона,има ги на сайта им ,и ако нямат резервни да се вземе размера на плочката,да се купи подобна и да се доработи от шлосер или фрезист или да се изработи.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »