Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос за преходник към sony e mount
Автор: vinety81   
Дата:   26-05-20 13:16

Здравейте .Имам един въпрос и ще се радвам ако някой може да ми помогне .Имам фотоапарат sony a3000 които е e-mount .Подариха ми един обектив sony A mount18-70.Може ли да ми дадете съвет със какъв преходник може да се ползва .Рових се във наши сайтове но там цените са доста високи .Търсих във алиекпреса но там немога да се ориентирам дали ще станат .И не ми се рискува да взема нещо което няма да ми върши работа .Благодаря предварително за помощта .

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за преходник към sony e mount
Автор: Synthy   
Дата:   26-05-20 13:35

Преходника на SONY с високата цена ти трябва. Но по-разумното, според мен, е да продадеш този 18-70 и да си купиш 16-50 или 18-55 за твоята апарат (аз предпочитам 16-50).

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за преходник към sony e mount
Автор: kvakioh   
Дата:   26-05-20 15:01

Адапторът в случая е само марка Сони, оригинален. Останалите ще са проблемни и предричам голяма неразбория, ако е някакъв китайски за малко пари.
Иначе, 18-55 за А3000 е отличен. е-mount.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за преходник към sony e mount
Автор: geobg   
Дата:   26-05-20 15:07

18-55 Sony E е оригиналния за Сони а3000. Стават и всички други от серията Сони Е.

Като бюджетен вариант е да си вземете ръчно-фокусен обектив 50 мм и преходник М42-NEX, като примерни цени 50 лева и 20 лева.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за преходник към sony e mount
Автор: BEYA   
Дата:   26-05-20 17:05

Хелиос 44м на М42 + преходнике идеален за портрети.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за преходник към sony e mount
Автор: kvakioh   
Дата:   26-05-20 17:26

Аз не прочетох никъде в отворената тема от автора думата портрет и 50мм обектив. Според мен иска универсален зуум с малко повече диапазон над 50мм.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за преходник към sony e mount
Автор: vinety81   
Дата:   27-05-20 00:14

Благодаря ви за помоша.След като помислих реших да го продам и да взема 18-55 emount.И да не си правя опити .Да знам ще ще работи .Сега имам 55-210 които взех с апарата .Благодаря за отделеното време и помощ .

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »